Cadillac CT6

Uue CT6’ga alustab Cadillac julget teekonda, pannes paika tipptaseme uued standardid. Uuendusliku konstruktsiooni ja kauni teostusega CT6 on muljetavaldav kombinatsioon  uusimast tehnoloogiast ning vaimustavast disainist. Olemasoleva 3-liitrise V6 Twin Turbo mootori ja täiesti uudse kerge kerekonstruktsiooni koostöö tulemuseks on dünaamiline, stabiilne ja turvaline sõiduelamus. Iga sõit pakub ülimat mugavust igale reisijale – selle eest kannavad hoolt lisavarustusse kuuluv 34 kõlariga Bose® Panaray® Sound System audiosüsteem, individuaalsed kliimaseadistused ja mugavad istmed koos viieastmelise massaažifunktsiooniga. Tulemus on äärmiselt julge ja ambitsioonikas.

Cadillac CT6

SISEMUS

PEENED MATERJALID JA VIIMISTLUS

Luksuslik miljöö. Kõik 7 sisukombinatsiooni on väga hoolikalt läbi mõeldud, moodustades meelipaitava holistilise keskkonna. Eksootiline puit on sobitatud näiteks eksklusiivse süsinikkiust kootud kanga ja Galvano kroomdetailidega, mis loovad luksusliku, ent liialdusteta miljöö.

Cadillac CT6

AUDIOSÜSTEEM

Erakordne muusikaelamus igal istmel. Pakutav Bose® Panaray® Sound System on 34 strateegiliselt paigutatud kõlari ja uuenduslike tehnoloogiatega tipptasemel audiosüsteem. See eksklusiivselt Cadillac’iga pakutav süsteem tagab igale autosviibijale kontserdisaaliga võrdväärse elamuse.

Sound System

VEELGI MUGAVAMAD ISTMED

Mugavus, mis kestab. CT6 elegantsed eriistmed on valmistatud kvaliteetsest topelttihedusega materjalist ning unikaalne istmekuju pakub reisijatele mõnusat tuge ja pehmust. Rohke jalaruum tagaistmete ees muudab mugavaks ja lõõgastavaks ka tundidepikkused sõidud.

Cadillac CT6

VÄLIMUS

AUTO, MIDA ON VÕIMATU MITTE MÄRGATA

Cadillaci ambitsioonikate eesmärkide uusim kehastus CT6 pakub tõelist silmailu. Selle mudeli madalat kere ja jõulisi jooni täiendavad julge disainiga elemendid nagu iseloomulik vertikaalne tuledesüsteem ning integreeritud tagaspoiler. Omavahel kombineerituna moodustavad need ja paljud teised komponendid rabava terviku.

ELEGANTNE IGA NURGA ALT VAADATES

Igast küljest täiuslik. CT6 profiil on küll täiesti uus, ent samas ei ole mingit kahtlust, et tegemist on just Cadillac’ga. Dramaatiline külgvaade on saavutatud tänu esiklaasi allosa ja esitelje vahe ideaalsele pikkusele, mille tulemuseks on pikk ja madal siluett. Loomulikult annab voolujoonelisus oma panuse ka sõidudünaamikasse.

Cadillac CT6

TERVITUSVALGUSTUS

CT6 Luxury mudelile pimedas lähenedes aktiveerib võtmeta avamise süsteemi pult esituledes, küljepeeglites ja ukselinkide juures asuvad valgustid. Pehmelt kumav valgus muudab auto ja selle ümbruse paremini nähtavaks.

Cadillac CT6

LED-TULED

Valgustatud tee. CT6 on võrratu näide sellest, kuhu Cadillac’i signatuurdisain on arenenud. Rabav vertikaalselt paiknev tuledesüsteem raamistab mootoriruumi kaant, täiendades kaunilt pikka ja madalat keret. Uuenduslik tuledeplokk sisaldab multifunktsionaalseid LED-kaugvalgustitega esitulesid, päevatulesid ja suunatulesid, mis kõik moodustavad ühe kompaktse süsteemi. Voolujooneline ja lihtsustatud tuledesüsteem andis CT6 disaineritele vabaduse täiusliku kujuga kere loomiseks.

Cadillac CT6

TURVALISUS

MURETUD KILOMEETRID

Turvaline ja kaunis. Radari, kaamera ja ultraheliandurite koostöös tuvastatakse võimalikud ohud. Tänu sellistele abilistele on kokkupõrgete võimalused väiksemad ja autojuhtimine muretum.

JALAKÄIJATE TUVASTAMISE SÜSTEEM

Täiendav silmapaar jälgib teed. Driver Assist Package* paketti kuuluv uus jalakäijate kaitsesüsteem kasutab teel liikuvaid jalakäijaid jälgivat kaamerat. Jalakäija tuvastamisel aktiveeritakse märgutuled ja hoiatused ning vajadusel toimub otsasõidu vältimiseks automaatpidurdus.
*Turvasüsteemid ei vabasta juhti vastutusest ega kohustusest autot turvaliselt juhtida. Juht peab alati tähelepanelikult liiklust, ümbrust ja teeolusid jälgima. Põhjalikumat infot turvalisuse kohta leiad auto kasutaja käsiraamatust.

Driver Assist Package

PAREM NÄHTAVUS PIMEDAS

Vähem üllatusi pimedas. CT6 varustusse kuulub Night Vision süsteem, mis soojustehnoloogiat kasutades näitab eespool asuvaid inimesi ja suuremaid loomi. See süsteem muudab pimedas sõitmise turvalisemaks, teavitades juhti potentsiaalsest ohust enne, kui on liiga hilja.*
*Turvasüsteemid ei vabasta juhti vastutusest ega kohustusest autot turvaliselt juhtida. Juht peab alati tähelepanelikult liiklust, ümbrust ja teeolusid jälgima. Põhjalikumat infot turvalisuse kohta leiad auto kasutaja käsiraamatust.

Cadillac CT6

SURROUND-VAADE

Näe enda ümber pead pööramata. Nii edasi sõites kui ka tagurdades pakub Surround Vision* süsteem ülaltvaadet autost ja selle vahetust ümbrusest. Cadillac CUE® ekraanile kuvatav pilt vähendab pimealasid, suurendab teadlikkust ümbritsevast ning on abiks kitsastes kohtades manööverdamisel. Kui miski auto tagaosa lähedal asub või seda puudutab, talletab süsteem ka video ning salvestab selle mälukaardile.
*Turvasüsteemid ei vabasta juhti vastutusest ega kohustusest autot turvaliselt juhtida. Juht peab alati tähelepanelikult liiklust, ümbrust ja teeolusid jälgima. Põhjalikumat infot turvalisuse kohta leiad auto kasutaja käsiraamatust.

Cadillac CT6

TEHNOLOOGIA
PUUTEPLAADIGA PUUTEEKRAAN

Funktsionaalsus sõrmeotstes. Tänu voolujoonelisele, kiirele ja mugavale 10,2-tollisele puuteekraanile, puuteplaadile ja konsooli nuppudele on kõik auto funktsioonid vaid sõrmeliigutuse kaugusel. CT6 varustusse kuulub kiiresti reageeriv puutetundlik LCD ekraan. Puuteekraan võimaldab kursorit sõrmede abil mööda ekraani libistada ning käekirja tuvastussüsteem muudab aadressi sisestamise ülilihtsaks. Paigutus imiteerib nutitelefoni oma: ikoonid on suured ja lihtsalt äratuntavad ning reageerivad loomulikele liigutustele, võimaldades sõidu ajal turvaliselt sidet pidada.

Puuteekraanilt kasutatav Cadillac CUE süsteem pakub nutikat ja lihtsat viisi juurdepääsuks nii Android Auto™’le kui ka Apple CarPlay™’le. Ekraanile ilmub projitseerimise ikoon, mis annab lihtsama ja mugavama juurdepääsu peamistele nutitelefoni funktsioonidele, sealhulgas navigatsioonile, kontaktidele, käed-vabad sõnumite saatmisele ning Apple’i või Google’i poolt toetatud valitud rakendustele.

Cadillac CT6

TELEFONI JUHTMEVABA LAADIMINE

Unusta juhtmed. Käepäraselt paikneva juhtmeta laadimissüsteemi ja telefoni laadimiskorpuse abil saad oma ühilduvat telefoni sõidu ajal alati laadida.

Cadillac CT6

SALONGIPEEGLISSE KUVATAV TAGAKAAMERA PILT

Parem ülevaade auto taha jäävast alast. Vaid ühe puudutusega saab juht aktiveerida tagakaamera ja vaadata läbi salongipeegli HD videot. Selline süsteem tagab ümbritsevast 300 protsenti parema ülevaate kui tavaline salongipeegel. Sama lihtsalt saab pildi kuvamise peeglisse ka välja lülitada.

Cadillac CT6

TAGAOSA INFO- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM

Igal reisijal peab lõbus olema. Tagaistmetel reisijatele mõeldud info- ja meelelahutussüsteem sisaldab esiistmete seljatugedes asuvaid reguleeritavaid 10-tolliseid HD ekraane ning Blu-ray™ taasesitust koos väliste seadmete ühendamise võimalusega. Ekraani saab mugavamaks vaatamiseks kallutada ning asend jääb kuni uue asendi valimiseni mällu. Reisijatel jääb vaid üle seda kõike nautida.

Cadillac CT6

AUTO VEHICLE HOLD

Auto Vehicle Hold funktsioon hoiab ära auto edasi- või tagasiveeremise, kui juht jala piduripedaalilt tõstab. See süsteem säästab juhti pidevate seisakutega liikluses ning lihtsustab paigaltvõttu kallakutel.

Cadillac CT6

SOORITUSVÕIME

ERAKORDNE DÜNAAMIKA. PINGUTUSETA SOORITUS.

Täiustatud šassii, nelikroolimine, hea reaktsiooniga jõuallikad ning dünaamiline vedrustus. Revolutsioonilise kerekonstruktsiooniga ja 3.0L V6 Twin Turbo mootoriga CT6 on suurepärane näide tipptasemel tehnilistest oskustest ja mehhaanilisest meisterlikkusest.

3.0L V-6 TWIN TURBO MOOTOR

Juhile alluv võimas sooritus. Twin Turbo mootori võimsus on 417 hj ja pöördemoment 555Nm , mis tagab kohese erakordselt hea kiirenduse. V6 turbomootor, mille juures võeti esmakordselt kasutusele silindri väljalülitus ning automaatne Stop/Start funktsioon, on nutikas ja võimas. Kõik need uuenduslikud tehnoloogiad tagavad silmapaistva sooritusvõime ja tõhususe.

Cadillac CT6

MITMEST MATERJALIST RAAM JA UUENDUSLIK ÜHENDUSTEHNOLOOGIA

Parema kontrolli, juhitavuse ja stabiilsuse saavutamiseks sai CT6 endale uue ja kerge kerekonstruktsiooni. Uuenduslike tehnoloogiate abil ühendatud 13 kõrgsurve-valualumiiniumist ja ülitugevast terasest komponenti moodustavad ühtse raami. Uuenduste tulemusena on salongis äärmiselt vaikne. Suurema kerejäikusega kaasneb ka väga kindel ja täpne juhitavus.

Cadillac CT6

NELIKVEDU

Hea juhitavus igas olukorras. Mõlema V6 mootoriga pakutav nelikveosüsteem tagab võimsa soorituse, olles samas kütusesäästlik ning tagades hea paigaltvõtu ja stabiilsuse kurvis, eriti märja ilma korral.

Cadillac CT6

PLATINUM

ARVESSE ON VÕETUD KÕIKI MUGAVUS- JA STIILIELEMENTE

CT6 Platinum viib reisijatele pakutava mugavuse ja salongi viimistluse kvaliteedi täiesti uuele tasemele. Tänu lülititele, mis võimaldavad reguleerida kõike alates istme kaldest ja temperatuurist kuni nimmetoeni ning lülitada sisse massaažifunktsiooni ning soojendust või jahutust, on iga iste nüüd auto parim iste.

Cadillac CT6

PEENED MATERJALID

Sind ümbritseb luksus. Platinum-versiooni istmed on kaetud Opus poolaniliinnahaga, salongi kaunistavad puidust dekoorid, peene koega süsinikkiust materjal ja pronksdetailid. Need elemendid on vaimustavad juba eraldi vaadatuna, aga omavahel kombineerituna on tulemus täiesti vapustav.

Cadillac CT6

ÜLIMUGAVAD PLATINUM ISTMED

Istmete reguleerimise tipptase. CT6 Platinum annab igale reisijale täieliku kontrolli oma istme üle: esiistmeid saab reguleerida 20’s suunas, seljatugesid ja istmepatju saab kallutada ning ka nimmetoed on reguleeritavad. Lisaks aitavad reisijate mugavust tagada jahutavad elemendid, tervet keha soojendav integreeritud istmesoojendus ning 15 massaažiseadistust. Käetoes asuvad USB ja HDMI pesad ning lülitid, mis võimaldavad kasutada esiistmete seljatugedes asuvaid ekraane ja vaadata filme.

QUADZONE

Igaühele sobiv temperatuur. Neljatsooniline Quadzone kliimaseade jaotab salongi neljaks tsooniks ning tagaosas asuvat HVAC süsteemi appi võttes võimaldab kõikidel reisijatel endale sobivat temperatuuri ja õhuvoolu tugevust valida. Lisaks kõrvaldab õhu ioniseerimissüsteem salongi tunginud tolmu ja ebameeldivad lõhnad. Nüüd on kõigil võrdselt mugav.

Cadillac CT6

 

                                 

Motors24 käis Cadillac CT6 proovisõitu tegemas. Vaata video siit

Cadillac CT6