EV6

Uus Kia EV6 – Loodud, et inspireerida

 

Loodud, et inspireerida – uue Kia EV6 eesmärk on olla mõõdupuu elektriautode maailmas. Tulevik on käes.

Kia EV6 on ehitatud uudsele elektriautode platvormile ja pakub nii pikka läbisõiduulatust kui ka ülikiiret laadimisvõimekust. EV6 mudelile pakutakse mitut erinevat pika läbisõiduulatusega mootoriversiooni ja ülikiire 800V laadimisvõimekus võimaldab auto aku laadimist 10-80% kõigest 18 minutiga. Mudeli GT versioon kiirendab 0-100 km/h vaid 3,5 sekundiga ning pakub maksimaalseks sõidukiiruseks 260 km/h.

EV6 sisaldab rohkelt tehnoloogilisi lisasid, mis tagavad turvalisuse, lihtsad ühendused ja infolusti. Kia EV6 uus infolusti süsteem sisaldab kahte kaarjat 12“ ekraani, mis tänu uudsele tehnoloogiale vähendavad valguse mõju ekraani teravusele. Nii näidikuploki ekraan kui ka infolusti ekraan moodustavad visuaalset ühtse terviku, ulatudes rooli tagant auto armatuurlaua keskele. Turvalise sõidu tagab autole esiklaasinäidik (Head-up display), mis kuvab auto sõidukiiruse ja kogu vajaliku info juhiabi süsteemist või navigatsiooniseadmest otse auto tuuleklaasile.

Kia EV6 pakub mitut erinevat elektrimootori konfiguratsiooni erinevate akupakkidega: suure läbisõiduulatusega 77,4 kWh ja keskmise läbisõiduulatusega 58,0 kWh. Samuti on see Kia esimene elektriauto, mida pakutakse nii kahe- kui ka neljarattaveolisena.

EV6 hakatakse tootma Lõuna-Koreas ja esimesed autod peaks Eesti teedele jõudma 2022 aasta alguses.

Registreeri end huviliseks!

Soovid rohkem teada?

Uuri EV6 kohta lähemalt