EV6

Viking Motors kutsub kõiki EV6 proovisõidupäevale Ülemiste Kia esinduses!

Ootame teid 28. juunil kell 9.00-19.00.
Huvilistel palume endale valida sobiv aeg proovisõiduks vajutades allolevale nupule:

Book an appointment with Viking Motors AS

Proovisõiduks on Ülemiste tee 2 esinduses kolm Kia EV6 GT-Line. Sõidud kestavad orienteeruvalt 30 minutit.

Kasuta võimalust omal käel proovida Kia elektriautode tulevikku!

Loodud, et inspireerida - uue Kia EV6 eesmärk on olla mõõdupuu elektriautode maailmas. Kia EV6 on ehitatud uudsele elektriautode platvormile ja pakub nii pikka läbisõiduulatust kui ka ülikiiret laadimisvõimekust. EV6 mudelile pakutakse mitut erinevat pika läbisõiduulatusega mootoriversiooni ja ülikiire 800V laadimisvõimekus võimaldab auto aku laadimist 10-80% kõigest 18 minutiga. Mudeli GT versioon kiirendab 0-100 km/h vaid 3,5 sekundiga ning pakub maksimaalseks sõidukiiruseks 260 km/h.

EV6 sisaldab rohkelt tehnoloogilisi lisasid, mis tagavad turvalisuse, lihtsad ühendused ja infolusti. Kia EV6 uus infolusti süsteem sisaldab kahte kaarjat 12“ ekraani, mis tänu uudsele tehnoloogiale vähendavad valguse mõju ekraani teravusele. Nii näidikuploki ekraan kui ka infolusti ekraan moodustavad visuaalset ühtse terviku, ulatudes rooli tagant auto armatuurlaua keskele. Turvalise sõidu tagab autole esiklaasinäidik (Head-up display), mis kuvab auto sõidukiiruse ja kogu vajaliku info juhiabi süsteemist või navigatsiooniseadmest otse auto tuuleklaasile.

Kia EV6 pakub mitut erinevat elektrimootori konfiguratsiooni erinevate akupakkidega: suure läbisõiduulatusega 77,4 kWh ja keskmise läbisõiduulatusega 58,0 kWh. Samuti on see Kia esimene elektriauto, mida pakutakse nii kahe- kui ka neljarattaveolisena.

Tundub nagu midagi Sinule?