Mine tagasi lehele Kampaaniad

Kõik uued autod SEB liisingust 1,9% intressimääraga

Isiklik auto, isiklik vabadus!

Kõikidele Viking Motorsist ostetud uute autodele liisinguintress on 1,9% ja lepingu tasu vaid 170€.

Autoliising on mugav võimalus soetada omale jaotatud ja kindla igakuise kuluga auto ja seda võimalust kasutavad järjest rohkem inimesi maailmas ja samuti ka Eestis. Kuidas liisingut valida? Kuidas taodelda ja milline on parim ja soodsaim võimalus?

Liisingu kuumakse ja kogukulu sõltub erinevatest asjaoludest. Näiteks kui suures osas on võimalik teha sissemakset ja kui suur on sõiduki võimalik jääkväärtus liisinguperioodi lõpus. Nande kahe näitaja vahe kompenseerib liisinguandja ning selle eest küsib ta sõltuvalt perioodi pikkusest intresse. Sissemakseks aga sobib ka teie praegune sõiduk – olgu siis liisingauto või isiklik.

Liisingu taotlemine on tänapäeval väga lihtne. Kui ei ole oma kindlaid eelistusi, siis meie müügikonsultant teeb liisingutaotluse teie eest ja seda liisingupakkujalt, kes pakub parimaid võimalikke üldtingimusi, kuid on samas usaldusväärne. Liisingut ei pea taotlema kodupangast vaid just sellelt, kes teeb personaalse pakkumise.

Eraisikule oleme täna loonud suurepärased tingimused koostöös SEB Liisinguga. 
 
– sissemaks 10% sõiduki hinnast
– periood 60 kuud jääkväärtusega 30%
– intressimäär 1,9% 
– lepingutasu 170 €

Meeldiva sõiduki leidmisel küsige personaalset liisingupakkumist meie müügikonsultantidelt.

Peamiselt kasutatakse liisingu vormina kasutusrenti. Liisinguperioodi lõppedes ei ole teil kohustust autot välja osta ja saate sobivuse korral selle anda taas uue auto sissemaksuks. Loomulikult võite liisinguperioodi lõpus ka auto lihtsalt tagastada.

Vali auto välja:

KIA         CADILLAC        OPEL        PEUGEOT

seb pakkumine

Kampaania kehtib kuni 30.09.2018.

Eraisiku autoliisingu kasutusrendi näidispakkumine käesolevate SEB Liising tingimustega.
Kuumakse on 184,53 eurot ja krediidi kulukuse esialgne määr 1,99% aastas järgmistel näidistingimustel: sõiduki hind koos käibemaksuga 18 069,65 eurot; sissemakse 1 870 eurot (10% sõiduki hinnast); jääkväärtus 30% sõiduki hinnast; intressimäär 1,9% aastas krediidijäägilt (intressimäär koosneb kuue kuu euriborist ja marginaalist 1,9%; 6-kuu euribor –0,0,269% (euribori negatiivne väärtus arvestatakse intressi arvutamisel võrdseks nulliga); lepingus fikseeritud euribor võib muutuda iga kolme kuu järel, marginaal on fikseeritud lepingu lõpuni); tagastamine viie aasta jooksul 60 igakuise annuiteetmaksena, jääkväärtus tasutakse liisinguperioodi lõpus; lepingu sõlmimise tasu 170 eurot makstakse lepingu sõlmimisel. Kliendi makstav tagasimaksete summa on 11 071,80 eurot. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega www.seb.ee/liising ja vajadusel konsulteerige pangatöötaja või meie müügikonsultandiga. Teil on õigus alati küsida infot liisingutingimuste kohta ja saada selgitusi nii enne liisingulepingu sõlmimist kui ka selle kehtivuse ajal. Meie müügikonsultandid aitavad teid igas küsimuses.

seb