Kia Niro pakkumine

Hoogne hübriid soodustingimustel

Moes on ökonoomsus, mugavus ja kvaliteet. Seda kõike pakub ka hoogne hübriid Kia Niro – madalad emissiooninäitajad kombineeritud linnamaasturi vormiga.

Kui elektriautoks on vara, siis populaarne tehnoloogia iselaadiva hübriidi näol on ennast tõestanud ja soodustingimustel kohe kättesaadav.

+ parim liisinguintress
+ soodne kindlustus
+ kõik mudelid -3000 €
+ auto kohe kätte
+ 7-aastat tehasegarantiid
+ tasuta 24/7 autoabi

Lisaks rikkalikule varustusele annab Kia kaasa kindlustatud kvaliteedi, autotööstuse juhtiva 7-aastase garantii, mis on välja teenitud karmile kontrollile alluvate usaldusväärsuse ja vastupidavuse testide tulemusena. Auto Bild küsitluste järgi on mitmel aastal järjest Kia olnud nii kliendirahulolu, usaldusväärsuse kui pikaajalise kvaliteeditaseme osas kõrgeimail positsioonil Euroopa turu 20 juhtiva autotootja seas. 7-aastane tehasegarantii hoiab hinda ja annab kindla konkurentsieelise ka järelturul.

Hübriid on moes!

Liisingu igakuine kuumakse on 281.49 eurot 60 kuulise lepingu korral ja krediidi kulukuse esialgne määr 2.03% aastas järgmistel kasutusrendi tüüpi liisingfinantseerimise näidistingimustel: sõiduk hinnaga 25 935 eurot koos käibemaksuga; sissemakse 2593.50 eurot (10% sõiduki hinnast); jääkväärtus 30% sõiduki hinnast; kasutusse võetav krediidisumma koos käibemaksuga 23 341.50 eurot; intressimäär 1,99% aastas krediidijäägilt (intressimäär koosneb kolme kuu euriborist ja marginaalist 1,99%; 04. septembril 2020 seisuga oli kolme kuu euribor –0,47700 (euribori negatiivne väärtus arvestatakse intressi arvutamisel võrdseks nulliga); lepingus fikseeritud euribor võib muutuda iga kolme kuu järel, marginaal on fikseeritud lepingu lõpuni); tagastamine viie aasta jooksul 60 igakuise annuiteetmaksena, jääkväärtus tasutakse liisinguperioodi lõpus; lepingu sõlmimise tasu 225 eurot. Kliendi makstav tagasimaksete summa on 16 889.40 eurot ja krediidi kogukulu 27 516.54 eurot. Finantsteenuse pakkuja on AS SEB Liising, tegemist on tüüpnäitega ja tegelikud pakutavad tingimused võivad erineda. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega www.seb.ee/liising ja vajadusel konsulteerige pangatöötaja või meie müügikonsultandiga. Teil on õigus alati küsida infot liisingutingimuste kohta ja saada selgitusi nii enne liisingulepingu sõlmimist kui ka selle kehti