Opel Mokka

OPEL MOKKA – KONKREETNE JA SPORTLIK

Opel Mokka

Opel Mokkal on täismõõtmetes maasturi jõud ja stiil.
Väljast kompaktne, seest mahukas ning mugavatest panipaigalahendustest tulvil Opel Mokka kogu kõrgus ja laius on mitmekülgsete veovõimaluste teenistuses. Kuni 1372-liitrine pagasiruum mahutab pikimagi reisi varustuse ja täidab kõik ootamatud veovajadused.

Opelil on mugavusest lihtne arusaam. Mugavust pole kunagi piisavalt. Suurepärasest helist universaalse ühilduvuseni ning igakülgne heaolu tänu õigele isteasendile ja värskendavale jahutusele.

Opeli inseneridele on sinu turvalisus sama oluline kui nende endi oma. Opel Safetec® ja Mokka täiustatud juhiabisüsteemid on halvimaks alati valmis – ja tagavad sulle maksimaalse kontrolli.

Suurepärane vedrustus ja juhitavus on sel autol loomuses. Opel Mokka autonoomne McPherson-esivedrustus ja väändtalaga tagavedrustus töötavad täiuslikus kooskõlas roolivõimendi ja kõigi juhiabisüsteemidega, et vedrustus ja juhitavus oleksid enneolematult täpsed ning alati nauditavad. Tänu sellele tunned, et auto on alati sinu kontrolli all, ning võtad igast teest parima.

Vaata siit, millised uued Opel Mokka’d meil kohe olemas on