Mine tagasi lehele Uudised

Hoolime sinust

Hea klient!

Seoses pandeemia levikuga on Viking Motors võtnud südameasjaks anda endast parim Sinu turvalisuse tagamiseks. Tööd jätkavad kõik kolm Viking Motorsi esindust – Tammsaare tee 51, Ülemiste tee 2 ja Läike tee 32/2 keretööde maja.

Meie teenindusmeeskond järgib kõrgemaid hügieeni- ja ohutusreegleid Sinu auto transportimisel ja hooldamisel. Palume seda teha ka Sinul. Salongides on olemas desinfitseerimisvahendid kätele. Kui tunned end haigena püsi kodus ja võta meiega ühendust ning leiame uue sobiva aja teeninduseks. Salongi külastades on soovituslik kanda maski ja hoida töötajate ning teiste klientidega vahet.

Auto on võimalik teenindusse tuua ja kätte saada kontaktivabalt

Viking Motors pakub kontaktivaba teenindust. Lihtsalt anna meie teenindajale enda soovist teada, too auto, jäta võtmed postkasti ja saad need hiljem kätte võtmekapist. Kogu suhtluse tehtud ja võimalike lisatööde kohta saame läbi viia telefoni teel. Nii viime kontaktid ohutult miinimumini. Loe täpsemaid juhiseid kuidas kontaktivaba teenindus käib:

Lisatööna pakume autode salongi ja ventilatsioonisüsteemi desinfitseerimist pärast teenindustööde lõppu. Viirusevaba autohoolduse paketi hinnaks on 43 € ja see sisaldab 20 minutit desinfitseerimist Terviseametis registreeritud biotsiidse aerosooliga, mis eemaldab nii bakterid kui viirused. Küsi puhastust teenindajalt.

Jätkuvalt vastame kõikidele tekkinud küsimustele viking@vikingmotors.ee või 665 2600

Üheskoos saame viirusest jagu. Olgem terved!