| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 03/2026 |
| Värvus: | valge met. (Deluxe White) |
| Odomeetri näit: | 3000 kmhooldusraamat |
| Hind: | 45 900 EURsisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | U5YPX81G2TL319359 |
| Reg. number: | 507KIA |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.6 (132 kW) |
| Tühimass: | 1853 kg |
| Täismass: | 2285 kg |
| Kandevõime: | 432 kg |
| Teljevahe: | 2680 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 196 km/h |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4540 x 1865 x 1645 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2030 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 03.2033 või 150.000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Kahevärviline, musta katusega. Sõiduk KIA SPORTAGE (507KIA) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Maksimumvarustus. Hind sisaldab registreerimistasu. |
| Keretüüp | luukpära |
| Aasta | 03/2026 |
| Läbisõit | 3000km |
| Mootor | 1.6 (132 kW) |
| Käigukast | automaat |
| Tehasetähis | U5YPX81G2TL319359 |
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 03/2026 |
| Värvus: | valge met. (Deluxe White) |
| Odomeetri näit: | 3000 kmhooldusraamat |
| Hind: | 45 900 EURsisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | U5YPX81G2TL319359 |
| Reg. number: | 507KIA |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.6 (132 kW) |
| Tühimass: | 1853 kg |
| Täismass: | 2285 kg |
| Kandevõime: | 432 kg |
| Teljevahe: | 2680 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 196 km/h |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4540 x 1865 x 1645 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2030 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 03.2033 või 150.000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Kahevärviline, musta katusega. Sõiduk KIA SPORTAGE (507KIA) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Maksimumvarustus. Hind sisaldab registreerimistasu. |
Viking Motors AS/ Kia Peetri
Veesaare tee 5, Peetri, Tallinn 11415