| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 04/2023 |
| Värvus: | sinine met. |
| Odomeetri näit: | 97 000 kmhooldusraamat |
| Hind: | 18 900 EURsisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | U5YH4815GPL156583 |
| Reg. number: | 096WKS |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.5 (117 kW) |
| Tühimass: | 1451 kg |
| Täismass: | 1880 kg |
| Kandevõime: | 429 kg |
| Teljevahe: | 2650 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4605 x 1800 x 1460 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2027 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 04.2030 Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti - Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll |
| Keretüüp | universaal |
| Aasta | 04/2023 |
| Läbisõit | 97000km |
| Mootor | 1.5 (117 kW) |
| Käigukast | automaat |
| Tehasetähis | U5YH4815GPL156583 |
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 04/2023 |
| Värvus: | sinine met. |
| Odomeetri näit: | 97 000 kmhooldusraamat |
| Hind: | 18 900 EURsisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | U5YH4815GPL156583 |
| Reg. number: | 096WKS |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.5 (117 kW) |
| Tühimass: | 1451 kg |
| Täismass: | 1880 kg |
| Kandevõime: | 429 kg |
| Teljevahe: | 2650 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4605 x 1800 x 1460 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2027 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 04.2030 Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti - Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll |
Viking Motors AS / Tammsaare
Tammsaare tee 51, Tallinn 13415