| Type: | passenger car |
| Body type: | Estate car |
| Primary reg.: | 03/2021 |
| Colour: | punane met. (Infra Red) |
| Odometer reading: | 57 000 kmhooldusraamat |
| Condition: | technical inspection performed |
| Price: | 18 800 EURsisaldab KM 24% |
| Manufacturer designation: | U5YH7814GLL077667 |
| Reg. number: | 590KMY |
| Number of doors: | 5 |
| Seats : | 5 |
| Engine: | 1.4 (103 kW) |
| Curb weight: | 1462 kg |
| Gross weight: | 1880 kg |
| Load capacity: | 418 kg |
| Wheelbase: | 2650 mm |
| Wheel formula: | 4x2 |
| Gearbox: | automatic |
| Top speed: | 205 km/h |
| Fuel: | gasoline |
| Length x Width x Height: | 4605 x 1800 x 1460 (mm) |
| Other: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2027 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 03.2028 või 150.000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Hind sisaldab registreerimistasu! |
| Body type | universaal |
| Year | 03/2021 |
| Mileage | 57000km |
| Engine | 1.4 (103 kW) |
| Gearbox | automaat |
| Manufacturer designation | U5YH7814GLL077667 |
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 03/2021 |
| Värvus: | punane met. (Infra Red) |
| Odomeetri näit: | 57 000 kmhooldusraamat |
| Seisukord: | teostatud tehniline kontroll |
| Hind: | 18 800 EURsisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | U5YH7814GLL077667 |
| Reg. number: | 590KMY |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.4 (103 kW) |
| Tühimass: | 1462 kg |
| Täismass: | 1880 kg |
| Kandevõime: | 418 kg |
| Teljevahe: | 2650 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 205 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4605 x 1800 x 1460 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2027 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 03.2028 või 150.000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Hind sisaldab registreerimistasu! |
Viking Motors AS/ Kia Peetri
Veesaare tee 5, Peetri, Tallinn 11415