| Тип: | автомобиль |
| Тип кузова: | универсал |
| Первичная рег.: | 07/2025 |
| Цвет: | hall met. (Lunar Silver) |
| Показатель одометра: | 9000 kmhooldusraamat |
| Состояние: | teostatud tehniline kontroll ja hooldus |
| Цена: | 33 500 EURsisaldab KM 24% |
| Заводской номер: | U5YPV81B6TL460896 |
| Рег. номер: | 010SPG |
| Кол-во дверей: | 5 |
| Кол-во мест: | 5 |
| Двигатель: | 1.6 (110 kW) |
| Порожняя масса: | 1653 kg |
| Полная масса: | 2170 kg |
| Грузоподъемность: | 517 kg |
| Колесная база: | 2680 mm |
| Колесная формула: | 4x2 |
| Коробка передач: | автоматический |
| Максимальная скорость: | 193 km/h |
| Топливо: | бензин |
| Длина x Ширина x Высота: | 4540 x 1865 x 1645 (mm) |
| Другое: | Demosõiduk Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2029 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 16.07.2032 Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Vahetuse võimalus REG NR EI TULE KAASA |
| Тип кузова | universaal |
| Год | 07/2025 |
| Пробег | 9000km |
| Двигатель | 1.6 (110 kW) |
| Коробка передач | automaat |
| Заводской номер | U5YPV81B6TL460896 |
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 07/2025 |
| Värvus: | hall met. (Lunar Silver) |
| Odomeetri näit: | 9000 kmhooldusraamat |
| Seisukord: | teostatud tehniline kontroll ja hooldus |
| Hind: | 33 500 EURsisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | U5YPV81B6TL460896 |
| Reg. number: | 010SPG |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.6 (110 kW) |
| Tühimass: | 1653 kg |
| Täismass: | 2170 kg |
| Kandevõime: | 517 kg |
| Teljevahe: | 2680 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 193 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4540 x 1865 x 1645 (mm) |
| Muu: | Demosõiduk Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2029 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 16.07.2032 Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Vahetuse võimalus REG NR EI TULE KAASA |
Viking Motors AS / Tammsaare
Tammsaare tee 51, Tallinn 13415