| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 03/2020 |
| Värvus: | pruun met. |
| Odomeetri näit: | 57 000 kmhooldusraamat |
| Hind: | 17 900 EURKM 0% |
| Tehasetähis: | U5YPH816HLL807475 |
| Reg. number: | 579PSJ |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.6 (130 kW) |
| Tühimass: | 1703 kg |
| Täismass: | 2200 kg |
| Kandevõime: | 497 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 201 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4485 x 1855 x 1635 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2028 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 03.2027 Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti - Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll |
| Keretüüp | luukpära |
| Aasta | 03/2020 |
| Läbisõit | 57000km |
| Mootor | 1.6 (130 kW) |
| Käigukast | automaat |
| Tehasetähis | U5YPH816HLL807475 |
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 03/2020 |
| Värvus: | pruun met. |
| Odomeetri näit: | 57 000 kmhooldusraamat |
| Hind: | 17 900 EURKM 0% |
| Tehasetähis: | U5YPH816HLL807475 |
| Reg. number: | 579PSJ |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.6 (130 kW) |
| Tühimass: | 1703 kg |
| Täismass: | 2200 kg |
| Kandevõime: | 497 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 201 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4485 x 1855 x 1635 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2028 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 03.2027 Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti - Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll |
Viking Motors AS / Tammsaare
Tammsaare tee 51, Tallinn 13415