| Тип: | автомобиль |
| Тип кузова: | luukpära |
| Первичная рег.: | 01/2026 |
| Цвет: | beež met. (Ivory Silver) |
| Показатель одометра: | 6000 kmhooldusraamat |
| Цена: | 55 700 EURsisaldab KM 24% |
| Заводской номер: | KNAH581AXT7004754 |
| Рег. номер: | 655KIA |
| Кол-во дверей: | 5 |
| Кол-во мест: | 5 |
| Двигатель: | (53 kW) |
| Порожняя масса: | 2151 kg |
| Полная масса: | 2580 kg |
| Грузоподъемность: | 429 kg |
| Колесная база: | 2750 mm |
| Колесная формула: | 4x2 |
| Коробка передач: | автоматический |
| Максимальная скорость: | 165 km/h |
| Топливо: | elekter |
| Длина x Ширина x Высота: | 4610 x 1875 x 1675 (mm) |
| Другое: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 01.2030 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 01.2033 või 150.000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Sõiduk KIA EV5 (655KIA) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Tegemist on Viking Motors AS demoautoga. Maksimumvarustus! Hind sisaldab registreerimistasu! |
| Тип кузова | luukpära |
| Год | 01/2026 |
| Пробег | 6000km |
| Двигатель | (53 kW) |
| Коробка передач | automaat |
| Заводской номер | KNAH581AXT7004754 |
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 01/2026 |
| Värvus: | beež met. (Ivory Silver) |
| Odomeetri näit: | 6000 kmhooldusraamat |
| Hind: | 55 700 EURsisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | KNAH581AXT7004754 |
| Reg. number: | 655KIA |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | (53 kW) |
| Tühimass: | 2151 kg |
| Täismass: | 2580 kg |
| Kandevõime: | 429 kg |
| Teljevahe: | 2750 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 165 km/h |
| Kütus: | elekter |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4610 x 1875 x 1675 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 01.2030 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 01.2033 või 150.000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Sõiduk KIA EV5 (655KIA) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Tegemist on Viking Motors AS demoautoga. Maksimumvarustus! Hind sisaldab registreerimistasu! |
Viking Motors AS/ Kia Peetri
Veesaare tee 5, Peetri, Tallinn 11415