24/7 autoabi – teenus, mis lahendab probleemid

Autoabi

Oleme harjunud, et enamus asju on meie käsutuses 24/7, sama elementaarne on ka usaldus ja kindlustunne. Kindlustunne tähendab seda, et me ei mõtle võimalikele ootamatustele ning kui midagi ka peaks juhtuma, siis tahame, et lahendus oleks lihtne ja kiire.

Uue autoga sõites või uut autot soetades on taas seesama mõte – muretu! Paraku ei ole keegi meist kaitstud ettejooksva põdra või löökaugust tekitatud rehvipurunemise eest. Kõige lihtsamateks näideteks 24/7 autoabiteenuse juures võib tuua rattavahetuse, talvise käivituse, nõustamise liiklusõnnetuse korral või hajameelsusest tühja paaki lisakütuse toomise.

Kui midagi sellist peaks sinu puhul juhtuma, siis oleme hoolitsenud selle eest, et probleem saaks lahendatud.

Nii uue Kia kui Opeli ostmisel kaasneb kõigile mudelitele 24/7 üle-euroopaline autoabiteenus, kuhu saab ööpäeva ringselt helistada kõigi oma autoga seotud probleemidega.
Kuna Eesti on väike riiki ja erinevate automarkide esindustega suhteliselt hästi kaetud, siis üldjuhul jõutakse abivajajateni 30 minutiga. Kui juhtub, et margiesindust lähedal ei ole, siis peab arvestama lisasõiduajaga. Orienteeruv kohalejõudmise aeg täpsustatakse telefoni teel.

Kui te ei leia oma sõiduki 24/7 autoabi numbrit, saate helistada ka Viking Motorsi üldnumbril +372 665 2600. Suurema probleemi korral hõlmab teenus tasuta pukseerimist lähimasse esindusse ja vajadusel ka reisijate toimetamist sihtkohta.

Nagu eespool mainitud pakub Viking Motors autoabi Opeli ja Kia sõidukitele – Opelile 1 aasta ja Kiale 3 aastat. Mõlema margi puhul saab 24/7 autoabi osta ka vanematele autodele.

Täpsemad tingimused:

KIA AUTOABI

+372 675 0522
OPEL 24/7 AUTOABI

+372 697 9191

Opel OnStar

Opel on lisaks välja töötanud ka Opel OnStari viivitamatu õnnetusabiteenuse. Kokkupõrke korral annavad Opeli andurid OnStari teeninduskeskusele kohe juhtunust teada. OnStari nõustaja võtab sinuga viivitamatult ühendust läbi valjuhääldiga vabakäesüsteemi, et hinnata sinu olukorda. Vajadusel tuvastatakse sinu asukoht ja võetakse ühendust päästeteenistusega. Lisaks on OnStar sõidu ajal juhi isiklik assistent nii parkimiskoha otsingul kui ka nt hotelli broneerimisel.

TUTVU LÄHEMALT