Auto ostmine on imelihtne!

Uue autoga oleks küll tore sõita, aga selle soetamine on ju pikk ja aeganõudev protsess. Valik, kinnitamine, taotlemine, allkirjastamine, valik ja nii edasi ja edasi.

Kas ikka on? Või saab esindusest hüva nõu ja abi igal sammul?

1.         Küsi meie käest julgelt nõu, see ei kohusta millekski

Tule lihtsalt Viking Motorsi salongi külla või proovisõidule ja anna meile oma soovidest teada. Neid üheskoos arutades on lihtsam tegelikke vajadusi välja selgitada ning võimalikke variante lauale tuua. Seejärel saad ise rahulikult mõelda ning kui ka ostuotsuse hetkel kõrvale tõstad, oleme rõõmsad, et saime sulle Viking Motorsi võimalusi tutvustada.

2.         Liisingu taotlemine ei ole enam keeruline ja tüütu toiming

Kui sõiduk on välja valitud ning asjad sobivad, saab selle välja osta või sealsamas liisingutaotluse esitada. Meie müügiesindaja on kursis oma liisingupartnerite kampaaniatega ning pakub kindlasti välja hetkeseisuga atraktiivseima pakkumise, mida saab siis kodupanga pakkumisega võrrelda. Kõik pangatoimingud, mis vähegi võimalikud vormistab soovi korral müügiesindaja.

3.         Vana sõiduki võid uue auto sissemakseks tuua

Kui on soov, hinnastame vana auto ja ostame selle välja ka liisingu käest. Kui praegune auto ei ole juhtumisi Kia, Opel, Cadillac või Saab, pole siiski vaja meelt heita, sest tagasi ostame ka teiste markide sõidukeid.

4.         Kindlustus saab kindlalt tehtud

Kui tellitud sõiduk on kohale jõudnud, saab oma uuele autole kohe järgi tulla, sest registreerimise Maanteeametis vormistame meie. Pead ei ole vaja vaevata ka kindlustusteemal. Me tutvustame meelsasti nii oma brändide kui kindlustuspartnerite tingimusi, aitame valida sobivaima ja vormistame lepingud.
Sina tee lihtsalt valik ja naudi sõitu uue autoga.

Vaata Opelit                                   Vaata Kiat                                 Vaata Cadillaci

 

autoost