Cadillac Escalade

2016. aasta Escalade on ikooniline täissuuruses luksusmaastur ja Cadillaci kroonijuveel. Oma disaini, kunstimeisterlikkuse ja detailidega on Escalade saanud tõeliseks luksuslikkuse võrdkujuks. Ülesanne tõsta selline Ameerika
ikoon uuele tasandile oli sama põnev ja suurejooneline nagu sõiduk ise.  Oskuslikult loodud, avaram ning rohkem tehnoloogiat sisaldav salong.  Rohkem luksuslikkust koos esmaklassilise turvalisusega. Tere tulemast tutvuma Cadillac Escalade’iga.

Cadillac Escalade

VÄLIMUS

TEADUS JA KUNST

Enneolematu linnamaasturi loomine ja kujundamine tähendab loomulikult suuri edasisamme tehnoloogilistes uuendustes. LED-kaugtuled teevad Escalade’ist terviku, mis on midagi enamat kui vaid üksikute osade summa. See äratab aukartust oma ehitusmeisterlikkusega ja tõstab ka ootused terve automaailma suhtes väga kõrgele.

LED-TULED NAGU JUVEELID

Jah, standardvarustus, aga selle teostuses ja disainis pole küll midagi standardset. Iga läätse kujundus vormib esituledest tõelise signatuurelemendi ja samal ajal on tegemist autotööstuse esimeste kaugtuledega, mis peegeldavad valgust sissepoole. Progressiivsed vertikaalsed LED-tagatuled, mis raamivad Escalade’i nagu tõeline meistriteos, on samuti tähelepanuväärsed.

Cadillac Escalade

SÕIDUOMADUSED

PAREM EI TÄHENDA ALATI SUUREMAT.

Tuleb vaadata ilu taga peituvat jõulisust. Escalade on kujundatud elegantseks, aga selle südameks on siiski puhas taltsutamata jõud. Kui soovid jõudu, siis seda ka saad. Muudetavate gaasijaotusfaaside, otsesissepritse ja kütusekulu reguleeriva Active Fuel Management süsteemiga mudeli võimas 6,2-liitrine V8 mootor töötab tõhusalt.

 

Cadillac Escalade

KÕIGE VAIKSEM ESCALADE

Nägime rahuliku interjööri loomisega palju vaeva – lisasime akustilise isolatsiooniga esiklaasi, uued kolmekordsete tihenditega uksed ja mürasummutusfunktsiooniga Bose® helisüsteemi. Bose® süsteem jälgib pidevalt salongisisest müra ja saadab kõlarite kaudu välja kuuldamatuid sagedusi, kui on tarvis jõuallika müra vähendada.

ESCALADE bose

ISEREGULEERUV VEDRUSTUS

Isereguleeruv Magnetic Ride Control vedrustus toob atleetlikku jõudlusse tasakaalu. See „loeb“ teepinda kuni 1000 korda sekundis ja vedelikku suspendeeritud magnetosakesed reageerivad magnetväljaga, mis reguleerib vedrustust vastavalt teeoludele. Sõit Escalade’iga on seega peaaegu üleloomulikult graatsiline, nagu iluvõimleja poomil.

Escalade vedrustus

INTERJÖÖR

OSKUSLIKULT KOKKUÕMMELDUD NAHK

Escalade, mille interjööri on kujundanud ülimalt osavad käsitöölised, uhkeldab enneolematult luksusliku atmosfääriga. Käsitsi mähitud ja ristpistes õmmeldud kvaliteetse mulan-nahaga kaetud rool on isikupärane ja elegantsi lisavad täisnahast istmed.

Cadillac Escalade

JAHUTUSEGA ESIISTMED
ESIMESE JA TEISE REA ISTMESOOJENDUS

Escalade’is istumine pole kunagi olnud mõnusam. Erakordne mugavus tähendab seda, et sul on alati soe, ükskõik, kus istud. Esi- ja tagaistmete soojendus tagab kõigil istmetel vajaliku mugavuse. 16 KÕLARIGA BOSE® ­ CENTERPOINT® SURROUND SOUND HELISÜSTEEM

Cadillac Escalade

CADILLAC CUE TEABE- JA MEEDIASÜSTEEM

Elegantne CUE (Cadillac User Experience) ekraan toimib samamoodi nagu tahvelarvuti. See on intuitiivne, puutetundlik, sünkroniseerib seadmeid ja suudab ära tunda sinu hääle.

Cadillac Escalade

HUD-EKRAAN

Standardne konfigureeritav HUD-ekraan sai inspiratsiooni kaitsetehnoloogiast. Täisvärvides liides projitseerib esiklaasile soovitud teabe, nagu kiiruse, pöörded, navigeerimisandmed ja palju muudki. Nutikas süsteem aitab tähelepanu teel hoida ja tagab turvalisema sõidu.

4 SEADISTUSEGA NÄIDIK

Muuda 12,3-tolline LCD-näidikuteplokk personaalsemaks, valides ühe neljast konfiguratsioonist, mis ühendavad endas sõiduki tavapärased andmed ning navigatsiooni, meelelahutuse ja kvaliteetsed 3D pildid sõidukist.

Cadillac Escalade

JUHIABI SÜSTEEMIDE PAKETT

Sisaldab:

– sõiduraja hoidmise süsteemi
– eesmisi hädapidureid
– intelliBeam esitulesid
– avariiennetussüsteemi
– automaatset turvavööde pingutamist
– adaptiivset kiiruskontrolli

Täiendavate standardsete ohutus- ja turvafunktsioonide hulka kuuluvad järgmised: sõiduraja vahetamise teavitus, tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatusfunktsioon, külgmise pimeala hoiatus ja värinaga hoiatussignaali andev juhiiste.

 

Cadillac Escalade

7 TURVAPATJA

Mida rohkem, seda uhkem, ja Escalade’il on koguni seitse turvapatja. Need on strateegiliselt paigutatud ja pakuvad ulatuslikku kaitset kõigist külgedest. Escalade’is on ka luksusmaasturite esimene eesmine keskmine turvapadi – esirea sisse ehitatud turvapadi, mis vähendab külgkokkupõrke korral juhi ja eesistuja vigastuste ohtu. Seitse on nüüd midagi enamat kui vaid õnnenumber.

Cadillac Escalade

SURROUND VISION 360° PAKETT

Sinu silmad taevas. Tagurdades näed kogu Escalade’i ümbritsevat ala. Mitme kaamera abil saad linnulennult ülevaate sõidukist ja selle lähiümbrusest. 360-kraadise vaate funktsioon võimaldab juhil esi- ja tagakaamera vahel valida. Pilt edastatakse Cadillaci CUE ekraanile. Surround-vaade suurendab teadlikkust ümbritsevast ja on kõigile kasuks.

 

Cadillac Escalade

KOLMETSOONILINE AUTOMAATNE KLIIMASEADE

ROHKEM HOIURUUMI. Allaklapitava kolmanda istmereaga Escalade ESV pakub 3400 liitrit pakiruumi ja rohkem panipaiku kui kunagi varem. Nii et ükskõik, kas transpordid parasjagu antiikdiivanit või barokkvaasi, kõike saab sobivalt reguleerida.
Cadillac Escalade

Uued kohe saadaval