Cadillac XT5 Crossover

INTELLIGENTNE SISEMUS

NUTIKAS JA AVAR

Sinuga kohanev sisemus. XT5 avar salong ja kuni 1,8-kuupmeetrine pakiruum täidavad ilma vaevata kõik sinu vajadused. 40-20-40 osas allaklapitav tagaiste võimaldab kasutada mitmeid erinevaid konfiguratsioone ja kohandada ruumi oma vajadustele vastavaks. Nii esi- kui tagaistmetel istujatel on ohtralt jalaruumi, mis sõidud veelgi nauditavamaks muudab.

Cadillac XT5 CROSSOVER, Viking Motors

REGULEERITAV TAGAISTE

Sujuv üleminek. XT5 tagumine istmerida võimaldab tõhusalt paigutada nii reisijaid kui ka pagasit. Reguleeritavat tagaistet saab suurema pagasi äramahutamiseks ilma pingutuseta ettepoole ja reisijate jalgadele ruumi tegemiseks tahapoole lükata. Igat tagaistet saab ka kallutada nii, et reisija tunneb end alati ülimugavalt olenemata sellest, kus ta istub.

Cadillac XT5 , Viking Motors

VÄLIMUS

ERAKORDNE VÄLIMUS

Kaunis tasakaal. Pikkade ja selgete joontega kere ning juveele meenutavad esituled annavad sellele crossoverile voolujoonelise ja elegantse ilme. XT5 vormikas kere on midagi enamat kui lihtsalt rabavalt ilus kest. Cadillaci insenerid lükkasid rattakoopad auto nelja nurka ja saavutasid sellega rohkem ruumi ning tasakaalustatuma konstruktsiooni, mis omakorda parandab juhitavust.

Cadillac XT5, Viking Motors

INNOVAATILINE TULEDESÜSTEEM

Tulevikku suunatud tuledesüsteem. XT5 esi- ja tagatuled moodustavad dramaatilise raami võimsatele nurkadele. Pöördel valgustavad teed kurvitulede funktsiooniga LED-esilaternad.

Cadillac XT5, Viking Motors

ULTRAVIEW®  KATUSELUUK

Just nii palju päikest või varju kui soovid! UltraView® katuseluuk katab mõlemad istmeread, pakkudes igale reisijale suurepärast vaadet taevasse. Ja kui päike liiga eredalt paistab, saab katuseluugi elektrilise sirmiga katta ning salongi jahedana hoida.

Cadillac XT5, Viking Motors

ISEAVANEV TAGALUUK

Käed kinni, käed vabad. Tagaluugil on funktsioon, mis võimaldab seda avada ja sulgeda, viibutades jalga tagakaitseraua vasaku poole all. Selleks peab võtmeta sissepääsu pult sinu juures asuma. Tagaluugi avanemise kõrguse mälufunktsioon võimaldab avanemise kõrgust programmeerida ja vältida seega auto vigastamist.

Cadillac XT5, Viking Motors

TURVALISUS

TÄIUSTATUD TURVASÜSTEEMID

Kõrgtehnoloogilised kaitsefunktsioonid. XT5 turvavarustusse kuulub keerukas radarite ja kaamerate võrk, mis kontrollib teed ja hoiatab sind võimalike kokkupõrkeohtude korral. Nii sinu kui ka sind ümbritsevate inimeste turvalisuse tagamisel mängivad olulist rolli ka pimeala tuvastussüsteem ja jalakäijate tuvastamise süsteem.

*Turvasüsteemid ei vabasta juhti vastutusest ega kohustusest autot turvaliselt juhtida. Juht peab alati tähelepanelikult liiklust, ümbrust ja teeolusid jälgima. Põhjalikumat infot turvalisuse kohta leiad auto kasutaja käsiraamatust.

HEAD-UP EKRAAN

Kogu vajalik info silme ees. Värviline Head Up Display süsteem projitseerib juhtimise ja meelelahutusega seotud uue info esiklaasile ja hoiab sind kõigega kursis ilma, et peaksid pilku teelt kõrvale pöörama. Süsteemi saab ka seadistada ja lasta kuvada just seda infot, mis sinu jaoks kõige olulisem on.

Cadillac XT5, Viking Motors

PIMEALA TUVASTUSSÜSTEEM

Veel üks silmapaar. Pimeala tuvastussüsteem jälgib pimedaid alasid. Kui hakkad rida vahetama, aga sinu teele jääb mõni auto, süttib vastava poole küljepeeglis märgutuli. Süsteem hoiatab sind ka siis, kui pimealale läheneb suurel kiirusel auto, aidates vältida kokkupõrget.

Cadillac XT5, Viking Motors

SÕIDUREAS PÜSIMISE ABILINE KOOS SÕIDUREAST VÄLJUMISE HOIATUSEGA

Püsi õigel teel. Sõidureas püsimise abiline koos sõidureast väljumise hoiatusega jälgib sõidurea pikimärgistust ja aitab autol sõidurea keskel püsida ning edastab tahtmatu kõrvalekaldumise korral hoiatuse. Kui auto hakkab reast kõrvale kalduma, aga suunatuld ei ole sisse lülitatud, siis saadab süsteem koostöös turvahoiatusega istmega läbi istmepadja hoiatussignaali.

Cadillac XT5, Viking Motors

JALAKÄIJATE TUVASTAMISE SÜSTEEM

Parem ülevaade ümbruses toimuvast. Jalakäijate tuvastamise tehnoloogia kasutab kaamerat, et skaneerida eesolevat teed ja teha kindlaks jalakäijate olemasolu. Jalakäija tuvastamisel aktiveerib süsteem hoiatuse ja pidurdab autot vajadusel automaatselt, et vältida otsasõitu.

Cadillac XT5, Viking Motors

TEHNOLOOGIA

INTEGREERITUD TEHNOLOOGIA

Sõida nutikamalt. XT5 pakub mitmesugust kaasaegset tehnoloogiat, et saaksid asjadega kursis olla ja sidet pidada. XT5 pakub nii mõndagi, mis sinu igapäevaelu oluliselt lihtsamaks ja ka nauditavamaks muudab, alates salongipeeglile kuvatavast tagakaamera pildist kuni Cadillaci CUE teabe- ja meediajuhtimissüsteemini Apple® CarPlayTM ja Android AutoTM ühilduvusega.

Cadillac XT5, Viking Motors

SURROUND-VAADE

Uus vaatenurk. Nii edasi sõites kui ka tagurdades pakub Surround Vision süsteem ülaltvaadet nii sinu autost kui ka selle vahetust ümbrusest. Cadillac CUE ekraanile kuvatav vaade annab uue perspektiivi, mis aitab vähendada pimealasid ja parandada sinu teadlikkust ümbruses toimuvast.

Cadillac XT5, Viking Motors

ACTIVE FUEL MANAGEMENT SÜSTEEM KOOS AUTOMAATSE STOP/START TEHNOLOOGIAGA

Tõhusus ilma pingutuseta. Kui koormus on väiksem, lülitab Active Fuel Management süsteem ajutiselt mootori kaks silindrit välja, optimeerides kütusetõhusust. Suurema koormuse juures aktiveerib süsteem need silindrid uuesti, tagades kogu vajaliku võimsuse. Kui auto seisab ja mootor tühikäigul töötab, lülitab automaatne Stop/Start tehnoloogia mootori kütuse säästmiseks välja. Kui oled valmis sõitu jätkama, taaskäivitab süsteem mootori automaatselt.
Reaalajas uuendused sõrmeliigutuse kaugusel. Cadillac CUE2 pakub mitmeid infot edastavat ja meelt lahutavaid funktsioone nagu näiteks Pandora® Radio, täiustatud 3D GPS navigatsioon ning Apple® CarPlayTM ja Android AutoTM  nutitelefonide integreerimisvõimalust.

2017-Cadillac-XT5-Active Fuel Management vIKING mOTORS     CUE

SALONGIPEEGLILE KUVATAV TAGAKAAMERA PILT

Näe oma ninaotsast kaugemale. Salongipeeglile kuvatav tagakaamera pilt pakub reaalaja vaadet auto taga toimuvast. See süsteem pakub 300% paremat vaadet kui tavaline tahavaatepeegel ja lüliti abil saab alati ka tavalisele vaatele tagasi minna.

2017-Cadillac-XT5 Viking Motors

HEA DÜNAAMIKA

3,6-LIITRINE V6 MOOTOR KOOS 8-KÄIGULISE AUTOMAATKÄIGUKASTIGA

Usaldusväärsus ja manööverdatavus tänu dünaamilisele mootorile. 3,6-liitrine V6 mootor koos 8-käigulise automaatkäigukastiga pakub suurepärast, vaikset ja sujuvat kiirendusest ning tagab samas hea tagasiside ja seega kindla kontrolli auto üle.

Cadillac XT5 Viking Motors

VALITAVAD SÕIDUREŽIIMID JA  REAALAJAS ISEREGULEERUV VEDRUSTUS

Sujuv sõit, mis allub sinu kontrollile. Reaalajas isereguleeruv vedrustus kontrollib teed ja auto tööd, vähendades vibratsioone ja tagades sujuva sõidu ka konarlikel teedel. Valitavate sõidurežiimide süsteem võimaldab valida kolme režiimi vahel: Touring režiim sobib igapäevasteks sõitudeks; Lume/Nelikveo režiim tagab turvalise juhitavuse halva ilma korral ning Sport režiim pakub põnevat sõiduelamust Premium Luxury ja Platinum mudelite roolis.

Cadillac XT5 Viking Motors


Uued kohe saadaval