| Type: | passenger car |
| Body type: | Estate car |
| Primary reg.: | 07/2025 |
| Colour: | valge met. (DELUX WHITE) |
| Odometer reading: | 13 000 km |
| Condition: | technical inspection performed |
| Price: | 34 900 EURsisaldab KM 24% |
| Manufacturer designation: | U5YPX81BGSL293340 |
| Reg. number: | 006SPG |
| Number of doors: | 5 |
| Seats : | 5 |
| Engine: | 1.6 (117 kW) |
| Curb weight: | 1648 kg |
| Gross weight: | 2145 kg |
| Load capacity: | 497 kg |
| Wheelbase: | 2680 mm |
| Wheel formula: | 4x2 |
| Gearbox: | automatic |
| Top speed: | 192 km/h |
| Fuel: | hübriid (bensiin / elekter) |
| Length x Width x Height: | 4515 x 1865 x 1645 (mm) |
| Other: | Demosõiduk Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2029 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 7.07.2032 Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti |
| Body type | universaal |
| Year | 07/2025 |
| Mileage | 13000km |
| Engine | 1.6 (117 kW) |
| Gearbox | automaat |
| Manufacturer designation | U5YPX81BGSL293340 |
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 07/2025 |
| Värvus: | valge met. (DELUX WHITE) |
| Odomeetri näit: | 13 000 km |
| Seisukord: | teostatud tehniline kontroll |
| Hind: | 34 900 EURsisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | U5YPX81BGSL293340 |
| Reg. number: | 006SPG |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.6 (117 kW) |
| Tühimass: | 1648 kg |
| Täismass: | 2145 kg |
| Kandevõime: | 497 kg |
| Teljevahe: | 2680 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 192 km/h |
| Kütus: | hübriid (bensiin / elekter) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4515 x 1865 x 1645 (mm) |
| Muu: | Demosõiduk Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2029 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 7.07.2032 Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti |
Viking Motors AS / Tammsaare
Tammsaare tee 51, Tallinn 13415