Täisteenusrent

Viking Motors Rent täisteenusrent

Viking Motors Rent täisteenusrendi kliendina usaldate enda isikliku auto või oma ettevõtte sõidukipargi meie professionaalide kätte. Viking Motorsiga kaovad kõik autode ostmise, hooldamise ja müügiga kaasnevad ebakindlused. Oleme Teile teejuhiks uue sõiduki valimisel ning aitame kalkuleerida tulevase sõidukiga kaasnevad kulud. Teie maksed on fikseeritud ja tavaliselt väiksemad, kui iga teenuse eest eraldi tasudes.  Täisteenus rendipaketiga saate uhiuue auto täpselt nii kauaks kui ise soovite.

 Vaata täisteenusrendi autosid 

Põhjused miks eelistada Viking Motors Renti:

  Viking Motorsil on pikaajaline kogemus sõidukite müümisel ning teenindamisel. Aitame Teid kogu autoostu protsessi vältel auto tellimisest kättesaamiseni, hooldustega ning hiljem ka auto tagastamisel.

  Teie ei pea muretsema sõiduki hooldamise, kindlustuse või muude jooksvate kulude pärast - need jäävad meie kanda!

Asendusauto igaks juhtumiks - nii ei pea muretsema, et vajalikud sõidud sõitmata jääksid.

Auto valite Teie, meie finantseerime! Saame pakkuda rendiks kõik Baltikumis saadaolevaid autobrände tarbesõidukitest luksusautodeni välja.

Kokkulepitud teenuste maht võimaldab taandada sõidukiga seotud kogukulu selgeks fikseeritud kuumakseks, mis ei kajastu ettevõtte bilansis kohustusena ning ei muutu rendiperioodi vältel.

Ostame ära Teie olemasoleva auto.

Ei leidnud sobivat autot? Viking Motors Rent pakub kõiki Baltikumis saadaolevaid autosid.
Võta meiega ühendust!