Ideeauto Cadillac Escala

Cadillaci disainievolutsioon – kontseptsioon Escala

Escala — hispaania keeles “skaala” või “mõõtkava”— demonstreerib Cadillaci disainiuuendusi. Koheselt pilkupüüdev vormikas kere ja lai raam loovad mulje nagu libiseks see mudel mööda teed. Escala interjööri rohkete alumiiniumdetailidega rõhutatud kokpit läheb sujuvalt üle tagaosaks, kus domineerib hoopis puit. Uusima tehnoloogia ja elegantse käsitöö imelist kombinatsiooni pakkuv Cadillac Escala on võimas tulevikusümbol.

cadillac escala

Escala annab aimu Cadillaci disainikeele järgmisest etapist ja tehnilistest kontseptsioonidest, mida rakendatakse tulevaste Cadillaci mudelite loomisel.

cadillac escala                               cadillac escala

MEISTERLIK KÄSITÖÖ

Sarnaselt kõikide kaasaegsete Cadillaci mudelitega, on ka Escala sisemus valmistatud käsitöötehnikaid kasutades. Ent ideeauto pakub lisaks üht-teist uut, mis tõstab esile selle suursugusust, nagu näiteks uuenduslik ühes tükis polsterdus, peaaegu läbipaistev katus ja suured tagaistmed.cadillac escala

 

TEHNOLOOGIA

Käsitööna valminud interjöörile on suurepäraseks täienduseks mitmesugune tehnoloogia. Escalast leiate esikonsoolil laiuva OLED-puuteekraani, teie häälele, puutele ja viiplemisele reageeriva mooduljuhtimissüsteemi ning tagaistujate käsutuses oleva ühenduvussüsteemi.

cadillac escala

SOORITUSVÕIME

Lisaks tehnoloogiale ja käsitööle on Escalal võimas 4-liitrine V8 mootor ning uus mitmest materjalist valmistatud kerekonstruktsioon, mis pakuvad selle mudeli ilule väärilist sooritusvõimet.

cq5dam.web.1280.1280 (15)