Kia cee’d

KIA CEE’D NAGU KÕUEKÄRGATUS. HULLJULGE JA VÄLKKIIRE.

Kia cee'd

Kia cee’d on stiilne ja sportliku välimusega tipptasemel tehnoloogiat kasutav auto – mille loojaks on Kia mitmeid auhindu võitnud Euroopa disainimeeskond.

Lisaks annavad Kia cee’d GT Line mudeli puhul kasutatud täiendused niigi rabavale välimusele veel pisut musklit ja ulakust juurde.

Hea väljanägemisega kõik hea ei lõppe – Kia cee’d pakub tehnika viimast sõna esindavat Connected Services info- ja andmesiderakendust, kaasa arvatud navigeerimissüsteemi, mis hõlmab Live Traffic Information liiklusinfosüsteemi ja Speed Camera Alert kiiruskaameratest teavitamise rakendust.

Turbo GDI mootoriga varustatud auto on valmis teid viima sõidule, mis ei unune niipea. Tänu täiustatud tehnoloogiale saavutate parema jõudluse heitgaaside väiksema mahu tingimustes.

Kia insenerid on välja töötanud seitsmekäigulise topeltsiduriga käigukasti, mis pakub kiiruse ja mugavuse osas täiesti uut taset. See suurendab jõudlust, muutes ühtlasi sõidu sujuvamaks ja kütusetarbimise ökonoomsemaks. Tegemist on küll automaatkäigukastiga, kuid neil, kes soovivad end vahel võidusõitjana tunda, on võimalik käike vahetada käsitsi, roolil asuvaid käiguvahetushoobasid kasutades.

Vaata siit, millised uued Kia cee’did meil kohe olemas on