Kia Sportage 10% soodsamalt

Vaid nüüd ja praegu ootab Sind Viking Motorsis lai valik Kia Sportage laoautosid koos soodsate kuumaksetega. Kõikidele Kia sõidukitele kehtib 7-aastane garantii, mis tagab omanikule meelerahu ka peale auto ostu. Kia kõige populaarsemat linnamaasturit iseloomustavad eelkõige inspireeriv disain, rikkalik varustus ja turvalisus. Aeg eristuda massist.

Valik on Sinu.

Kia Sportage mootorivalikus on nii ökonoomne täishübriid, kui ka kuni 56km elektri jõul sõitev pistikhübriidi. Jõulise nelikveolise pistikhübriidi kombineeritud võimsus on 265 hj. Sportage mootorivalikus on ka efektivsed bensiini- ja diiselmootoriga kerghübriidid.

Mugav ja turvaline

Sportage on rikkalikult varustatud juhiabidega, et tagada turvaline ning nauditav teekond. Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik, kokkupõrke ennetussüsteem ning pimenurga hädaabisüsteemid on vaid väike osa Sinu ohutusele suunatud tehnoloogiatest.

Püsi ühenduses

Sportage ühendatud tehnoloogiad pakuvad reaalajas liikluses vajalikku infot ja hõlbustavad navigeerimist. Ühendu oma autoga läbi Apple CarPlay või Android Auto ning kasuta Kia Connect rakendust. Ava ning sulge distantsilt uksed, vaata sõiduki läbisõitu, kütusepaagi täituvust ning näe muud Sinule olulist informatsiooni oma uue sõiduki kohta.

Kõiki Kia Sportage laoautosid vaata siit!

Kas mõte hakkas meeldima?

Siis tule proovisõidule, sest õige tunde saad kätte alles uue Sportage roolis!