Lisavarustus annab autole püsiva lisaväärtuse

varustus

Igale uuele sõidukile saab lisaks tehasevarustusele paigaldada ka sobivat originaallisavarustust. Meie valikud on mõeldud igale reisijale – juhile, kõige väiksematele, natuke suurematele ning pere lemmikloomadele. Loomulikult saab lisada sõidukile sobivat varustust asjade mugavaks transportimiseks. Valikus on ka multifunktsionaalsed moodulsüsteemid, nt esiistme külge kinnitataval alusel saab hoida erinevaid praktilisi ja vajalikke reisitarvikuid, suurendades sellega iga reisija mugavust.

Originaallisatarvikud võimaldavad kohandada sõiduki täpselt vajadustele vastavaks, muuta sõiduki välimuse pilkuköitvamaks ja tõsta sõiduki väärtust. Kõrgeimate standardite järgi disainitud ja toodetud lisatarvikud on põhjalikult testitud ning sobivad 100% teie sõidukiga. Mõned tarvikud on praktilised, mõned mugavad, mõned aga lisavad lihtsalt sõidukile isikupärast stiili.

jalgratas

 

Praktiline lisavarustus välja

Alumiiniumist katusetalad võimaldavad kinnitada katusele kindlalt ja lihtsalt katusebokse, jalgrattaid, surfilaudu ja suuski. Üldjuhul on reelingud, millele katusetalad või katuseraam kinnitatakse, igal autol väikese eripäraga, mistõttu on mõistlik need valida mudelipõhiselt. Siis on kindel, et neid on mugav ja kiire paigaldada ning, mis veelgi olulisem, need ei vigasta sõidukit.

Meil müügil olevate Opeli ja Kia sõidukite koostööpartner on turuliider Thule, kelle tooteid leidub väga laias valikus erineva suuruse ja välimusega. Peale väga lihtsa ja kasutajapõhise paigalduse on Thule tooted vastupidavad ja turvalised – kõik on eraldi lukustatavad.

auto

Praktiline lisavarustus sisse

Esimese soovitusena, mida enamik autoostjaid ka kasutab, oleks meie kliimas mõistlik valida põrandale kummimatid – seda nii salongi kui pakiruumi. Tänu nendele on auto hooldamine ja puhastamine kordades lihtsam, kiirem ja ka tulemuslikum. Head kaitset pakuvad ka veluurmatid, mis on kindlasti kenamad kui hooajalised kummimatid.

Eraldi mainimist väärib hoolitsemine salongis asjade paigutamise eest – alustades esiistme külge kinnitatavatest moodulitest tahvelarvuti või riiete hoidmiseks ning lõpetades erinevate kinnitus- ja riputuslahendustega.

tuuning

Varustus, mis lisab autole isikupära

Maasturitel ja linnamaasturitel on levinud astmelauad ja torud, mis lisavad autole jõulisust ja sportlikkust, kuid hõlbustavad ka autosse sisenemist.

Originaallisavarustuse alla loetakse ka veljed. Mugavaim on talverehvid soetada koos velgedega, mis võimaldab rattaid vastavalt hooajale ise vahetada – väldid rehviootejärjekordi ja kaks korda aastas lisanduvat rehvivahetuskulu. Salongi isikupärasemaks muutmise tarvis on võimalik lisada erinevaid valgustuslahendusi, liiste, aknakatteid jpm.

Kokkuvõttes soovitame endale oluline lisavarustus valida juba autot soetades, sest peale praktilise kasutuse pakub see ka lisaväärtust järelturul, kus võrdse valiku puhul tehakse ostuotsus autoga kaasa tuleva lisavarustuse põhjal. Ennekõike pidage aga loomulikult silmas enda ja oma pere vajadusi.

SINU KIA LISAVARUSTUS                                                                          SINU OPELI LISAVARUSTUS