Meist

Iga detail on oluline!

Seda sõnumit kannavad endas kõik meie inimesed – pikaaegse kogemuse ja professionaalse koolituspagasiga Eesti parimad autospetsialistid. Proovime jõuda iga kliendini, iga tema soovi ja mureni, et teda paremini mõista ja teenindada. Tahame olla oma valdkonna parimad.

Viking Motorsi esindused Tallinnas asuvad aadressidel Ülemiste tee 2 (Kesklinn) ja Tammsaare tee 51 (Mustamäe). Ükskõik kumma valite – professionaalne ning kliendisõbralik lähenemine ootab Teid mõlemais.

Ülemiste Kia esindus on 100% pühendunud KIA autode müügile ja teenindusele. Kõik KIA sõidukite müüki, liisingut, konsultatsiooni puudutavad küsimused saavad vastuse ja probleemid lahenduse.

Viking Motorsi Tammsaare esindus on kõige pikema ajalooga Opeli esindus Tallinnas ning tänaseks on sellest saanud ka Opeli koolituspartner siinses regioonis. Meie juures on Opeli müük ja teenindus usaldatud parimate ning pikaaegseima Opeli müügi- ja teeninduskogemusega inimeste hooleks. Ja nii juba üle 20 aasta.

Viking Motorsi Tammsaare Kia esindus kannab ühe Euroopa parima KIA esinduse tiitlit (KIA Platinum Prestige), mis teeniti juba teist aastat järjest auga välja kõrge kliendirahulolu ning väga kõrge standarditele vastavusega. Sellest aastast on Viking Motors Tammsaare Kia esindus Euroopa 10 parima hulgas.

Ka Cadillaci, SAABi ja Hummeriga seonduvad küsimused – olgu need väiksed või suuremad; ostu, müügi või hoopis remondi ja hooldusega seonduvad, saavad vastuse kiirelt ja professionaalselt Viking Motors Tammsaare esinduses.

Viking Motors on läbi aja väärtustanud pidevat arengut. Me käime ajaga kaasas, otsime uusi võimalusi ja uudseid lahendusi, et päevast päeva, igale kliendile parimal tasemel professionaalset teenust pakkuda.

Viking Motors AS kuulub Tallinna Kaubamaja Gruppi 2012. aastast ning on Autode müügi- ja teenindusettevõtete Eesti Liidu liige.

Viking Motors Tammsaare Viking Motors Ülemiste
Viking Motors Tammsaare Viking Motors Ülemiste

Kokkuvõte varasemast ajaloost

  • AS Viking Motors asutati 1993. aastal ning esmalt tegeleti Volvo sõiduautode müügi ja hooldusega Paldiski maanteel
  • 1996. aastal sai AS Viking Motors Saabi ja Jaguari ametlikuks esindajaks Eestis
  • 1999. aastal lisandus Tammsaare teel asuvasse uude spetsiaalsesse müügi- ja teeninduskeskusesse ka Opeli esindus
  • 2000. aastal hakati müüma Ameerika autosid Cadillac ja Chevrolet ning avati ka autobrändide teenindus
  • 2003. aastal pandi nurgakivi uue Saabi keskuse ehitusele Tammsaare teel
  • 2004. aasta jaanuarist sai keskus juurde 1000 m² pinda. Poole sellest sai enda käsutusse Saabi esindus, millest on tänaseks saanud Kia esindussalong ning teise poole kasutatud autode müügisalong II korrusel
  • 2006. aastal sai Viking Motors Hummeri ametlikuks esindajaks Eestis, mille teenindus jätkub kuni viimase Hummerini Eestis.
  • 2007. aasta teisel poolel valmis Tammsaare tee autokeskuse kaasaegne juurdeehitus tänasel kujul. Kasutatud autode 1000 m² müügisaalile lisandus samaväärne kasutatud autode katuseparkla esinduse III korrusel.