Meist

Iga detail on oluline!

Seda sõnumit kannavad endas kõik meie inimesed – pikaaegse kogemuse ja professionaalse koolituspagasiga Eesti parimad autospetsialistid. Proovime jõuda iga kliendini, iga tema soovi ja mureni, et teda paremini mõista ja teenindada. Tahame olla oma valdkonna parimad.

Viking Motorsi esindused Tallinnas asuvad aadressidel Ülemiste tee 2 (Kesklinn), A.H. Tammsaare tee 51 (Mustamäe) ja A.H. Tammsaare tee 53. Ükskõik kumma valite – professionaalne ning kliendisõbralik lähenemine ootab Teid mõlemais.

Ülemiste Kia esindus on 100% pühendunud KIA autode müügile ja teenindusele. Kõik KIA sõidukite müüki, liisingut, konsultatsiooni puudutavad küsimused saavad vastuse ja probleemid lahenduse.

Viking Motorsi Tammsaare esindus on kõige pikema ajalooga Opeli esindus Tallinnas ning tänaseks on sellest saanud ka Opeli koolituspartner siinses regioonis. Meie juures on Opeli müük ja teenindus usaldatud parimate ning pikaaegseima Opeli müügi- ja teeninduskogemusega inimeste hooleks. Ja nii juba 20 aastat.

Viking Motorsi Tammsaare Kia esindus kannab ühe Euroopa parima KIA esinduse tiitlit (KIA Platinum Prestige), mis teeniti juba teist aastat järjest auga välja kõrge kliendirahulolu ning väga kõrge standarditele vastavusega. Viking Motors Tammsaare Kia esindus on alates aastast 2016 Euroopa 10 parima hulgas.

Ka Cadillaci, SAABi ja Hummeriga seonduvad küsimused – olgu need väiksed või suuremad; ostu, müügi või hoopis remondi ja hooldusega seonduvad, saavad vastuse kiirelt ja professionaalselt Viking Motors Tammsaare esinduses.

Alates 1. jaanuarist 2018 on Viking Motors Peugeot esinduse uksed avatud praegustele ja tulevastele Peugeot omanikele. 25-aastane kogemus tagab usaldusväärsuse, tänu millele on Viking Motorsil sellest aastast Peugeot edasimüügi ja järelteeninduse volitatud esinduse õigused.
Kuni uue, Eesti suurima ja moodsaima Peugeot keskuse valmimiseni Rocca al Mares 2019. aastal tegeleb Viking Motors Peugeot müügi ja hooldusega oma praeguses asukohas aadressil Tallinn, A.H. Tammsaare tee 53.

Viking Motors on läbi aja väärtustanud pidevat arengut. Me käime ajaga kaasas, otsime uusi võimalusi ja uudseid lahendusi, et päevast päeva, igale kliendile parimal tasemel professionaalset teenust pakkuda.

Viking Motors AS kuulub Tallinna Kaubamaja Gruppi 2012. aastast ning on Autode müügi- ja teenindusettevõtete Eesti Liidu liige.

tammsaare ülemiste peugeot
Viking Motors Tammsaare Viking Motors Ülemiste Viking Motors Peugeot

Kokkuvõte varasemast ajaloost

  • AS Viking Motors asutati 1993. aastal ning esmalt tegeleti Volvo sõiduautode müügi ja hooldusega Paldiski maanteel
  • 1996. aastal sai AS Viking Motors Saabi ja Jaguari ametlikuks esindajaks Eestis
  • 1999. aastal lisandus Tammsaare tee 51 asuvasse uude spetsiaalsesse müügi- ja teeninduskeskusesse ka Opeli esindus
  • 2000. aastal hakati müüma Ameerika autosid Cadillac ja Chevrolet ning avati ka autobrändide teenindus
  • 2003. aastal pandi nurgakivi uue Saabi keskuse ehitusele Tammsaare tee 51
  • 2004. aasta jaanuarist sai keskus juurde 1000 m² pinda. Poole sellest sai enda käsutusse Saabi esindus, millest on tänaseks saanud Kia esindussalong ning teise poole kasutatud autode müügisalong II korrusel
  • 2006. aastal sai Viking Motors Hummeri ametlikuks esindajaks Eestis, mille teenindus jätkub kuni viimase Hummerini Eestis.
  • 2007. aasta teisel poolel valmis Tammsaare tee 51 autokeskuse kaasaegne juurdeehitus tänasel kujul. Kasutatud autode 1000 m² müügisaalile lisandus samaväärne kasutatud autode katuseparkla esinduse III korrusel.
  • 2018. aasta 1. jaanuarist on Viking Motors volitatud Peugeot müüja ja hoolduse pakkuja aadressil Tammsaare tee 53.