Meist

Viking Motors, iga detail on oluline!

Juba 26 aastat on Viking Motors tegelenud uute autode müügi ja teeninduse kvaliteedi pideva arendamise ja kaasajastamisega. Tänaseks on kolme majaga Viking Motors margiesinduseks viiele brändile – Kia, Opel, Peugeot, Cadillac ja SAAB. Suurimas, Viking Motorsi Tammsaare majas on esindatud Kia, Opeli ning Cadillaci müük ja teenindus. Ootame endiselt ka kõiki Saabi omanikke teenindusse. Kasutatud autodega tutvumiseks on maja teisel korrusel 800 m2  kontrollitud kasutatud autode müügisalong.

Viking Motors Ülemiste on juba üle 20 aasta olnud Kia müügi ja teeninduse päralt.

Viking Motorsi Peugeot maja, mis asub Tammsaare tee 51, on tuttav kõigile Peugeot sõpradele.

Kogudes kogemusi ja arvestades klientide tagasisidega, anname endast kõik, et pakkuda positiivset kogemust igale kliendile ja huvilisele, kes meie salongi külastab. Hea teenindus on iga äri alus – selle märgiks on meil ette näidata tiitel “Eesti parim teenindaja 2018”.

Oleme hoolitsenud selle eest, et kõiki brände, mida Viking Motors esindab, haldavad pühendunud spetsialistid, kes on oma pika kogemuse ja professionaalse koolituspagasiga ühed parimad Eestis.

Viking Motorsi Tammsaare Kia esindus kannab Euroopa parima Kia esinduse tiitlit (Kia Platinum Prestige), mis teeniti kaks aastat järjest auga välja kõrge kliendirahulolu ning väga kõrge standarditele vastavusega. Et neid standardeid hoida, panevad meie Kia esinduste töötajad igal aastal ennast proovile maailma parimate Kia tehnikutega Kia Skill World Cupil.

Viking Motorsi Opel teenindus on Baltikumi parimate seas, olles pälvinud parima teeninduse tiitlit.

Viking Motors AS kuulub Tallinna Kaubamaja Gruppi 2012. aastast ning on Autode müügi- ja teenindusettevõtete Eesti Liidu ja Eesti Kaubandus-tööstuskoja liige.

 

 

tammsaare ülemiste ülemiste
  Viking Motors Tammsaare   Viking Motors Ülemiste   Viking Motors keretööd

Kokkuvõte varasemast ajaloost

  • AS Viking Motors asutati 1993. aastal ning esmalt tegeleti Volvo sõiduautode müügi ja hooldusega Paldiski maanteel
  • 1996. aastal sai AS Viking Motors Saabi ja Jaguari ametlikuks esindajaks Eestis
  • 1999. aastal lisandus Tammsaare tee 51 asuvasse uude spetsiaalsesse müügi- ja teeninduskeskusesse ka Opeli esindus
  • 2000. aastal hakati müüma Ameerika autosid Cadillac ja Chevrolet ning avati ka autobrändide teenindus
  • 2003. aastal pandi nurgakivi uue Saabi keskuse ehitusele Tammsaare tee 51
  • 2004. aasta jaanuarist sai keskus juurde 1000 m² pinda. Poole sellest sai enda käsutusse Saabi esindus, millest on tänaseks saanud Kia esindussalong ning teise poole kasutatud autode müügisalong II korrusel
  • 2006. aastal sai Viking Motors Hummeri ametlikuks esindajaks Eestis
  • 2007. aasta teisel poolel valmis Tammsaare tee 51 autokeskuse kaasaegne juurdeehitus tänasel kujul. Kasutatud autode 1000 m² müügisaalile lisandus samaväärne kasutatud autode katuseparkla esinduse III korrusel
  • 2012. aastast kuulub AS Viking Motors Tallinna Kaubamaja Gruppi
  • 2018. aasta 1. jaanuarist on Viking Motors volitatud Peugeot müüja ja hoolduse pakkuja.