Panustame Eestisse, meie kultuuri ja inimestesse

Äriettevõtte põhieesmärk on muidugi kasumit teenida, kuid ei tohi unustada, et hea tulemuse taga on alati inimesed. Meil on hea meel, kui meie äril hästi läheb – ning see annab meile võimaluse omakorda toetada inimesi, kelle pingutused ja saavutused meile ja ka laiemale üldsusele korda lähevad.

Viking Motors on 25 aasta jooksul pannud õla alla paljudele projektidele ja aitab mitmel toredal ettevõtmisel iga päev tuult tiibades hoida.

Toetame mitmeid sportlasi, oleme Eesti Vähiravifondi püsitoetaja, aitame kaasa kultuuriprojektide teokssaamistele ja loomulikult on meie tähelepanu all otseselt meie tegevusvaldkonnaga seotud motosport.

Meie tennisistid Anett Kontaveit ja Jürgen Zopp ei pea juba aastaid oma igapäevasõitude pärast muret tundma. Anett on auga välja teeninud Kia Sportage’i ja Jürgen Zopp naudib sõite Kia Optima roolis. Eelmise aasta kergejõustiku MM-i kümnevõistluse suurüllataja Janek Õiglane sõidab alates sellest aastast sportlaseväärilise Kia Sportage GT-Line’iga.

Aastate jooksul oleme koos paljude teiste toetajatega aidanud Motorexil kasvada oma valdkonna suursündmuseks.

Kõige värskem uudis on aga see, et Peugeot läheb Dakari rallile tiitlit kaitsma. Laupäeval, 6. jaanuaril anti Peruu pealinnas Limas start järjekordsele Dakari rallile, mis tänavu tähistab oma 40. aastapäeva. Meie uue brändi Peugeot Total koosseisus stardib 4 ekipaaži.

Samuti saavad meilt toetust mitmesugused kultuurivaldkonna ettevõtmised. Näiteks oleme Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva raames toimuva suurkontserdi “Arvo Pärt: Peegel peeglis” üks sponsoreid.

Ilusat Eesti Vabariigi juubeliaastat!