| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 09/2024 |
| Värvus: | valge met. |
| Odomeetri näit: | 26 000 kmhooldusraamat |
| Hind: | 30 900 EURsisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | VR3KAHPY4RS092438 |
| Reg. number: | 792HNM |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.2 (100 kW) |
| Tühimass: | 1682 kg |
| Täismass: | 2080 kg |
| Kandevõime: | 398 kg |
| Teljevahe: | 2730 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 201 km/h |
| Kütus: | hübriid (bensiin / elekter) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4535 x 1890 x 1665 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2028 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 09.2029 Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti - Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll |
| Keretüüp | universaal |
| Aasta | 09/2024 |
| Läbisõit | 26000km |
| Mootor | 1.2 (100 kW) |
| Käigukast | automaat |
| Tehasetähis | VR3KAHPY4RS092438 |
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 09/2024 |
| Värvus: | valge met. |
| Odomeetri näit: | 26 000 kmhooldusraamat |
| Hind: | 30 900 EURsisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | VR3KAHPY4RS092438 |
| Reg. number: | 792HNM |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.2 (100 kW) |
| Tühimass: | 1682 kg |
| Täismass: | 2080 kg |
| Kandevõime: | 398 kg |
| Teljevahe: | 2730 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 201 km/h |
| Kütus: | hübriid (bensiin / elekter) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4535 x 1890 x 1665 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2028 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 09.2029 Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti - Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll |
Viking Motors AS / Tammsaare
Tammsaare tee 51, Tallinn 13415