Hooldus ja remont

Oleme võtnud oma südameasjaks, et Viking Motorsi teenindustes teostatud kvaliteetseimad remondi- ja hooldustööd tagaks Teile kindlustunde ja rahulolu.

Viking Motorsi Tammsaare tee esinduses teostavad pikkade traditsioonidega Opeli hooldustöid kõige pikaajalisema kogemusega kõrgelt kvalifitseeritud mehhaanikud. Kasutusel on Opeli originaalvaruosad, kõik tööd saavad tehtud mõistliku hinnaga. Baltikumi parim Opeli teenindus 2016 ootab Teid Tammsaare esinduses.

Siin saavad tehtud kõik 7 aastat tehasegarantiid pakkuva KIA remondi- ja teenindustööd. Viking Motorsi Tammsaare Kia esindus kannab ühe Euroopa parima KIA esinduse tiitlit (KIA Platinum Prestige), mis teeniti juba teist aastat järjest auga välja kõrge kliendirahulolu ning väga kõrge standarditele vastavusega. Sellest aastast on Viking Motors Tammsaare Kia esindus Euroopa 10 parima hulgas.

Samuti saavad Tammsaare esinduses tehtud kõik juba ikooni staatusesse jõudnud Saabi ja Ameerika lipulaevade Cadillac, Corvette ja Hummer remondi- ning hooldustööd.

Viking Motors Ülemiste esinduse uhkuseks on KIA pikaajaline kogemus mudelite müügis ja teeninduses. Kaasaegse varustusega töökojas saavad tehtud kõik kiired ja kvaliteetsed remont-, hooldustööd ning autodiagnostika.

Ülemiste esinduses töötab üks maailma parimate KIA tehnikute (Kia Skill World Cup) hulka kuuluv mehaanik.

Niivõrd pika ajaloo ja korraliku kogemusega autoteenindus pakub parimat, sest meie juures töötavad vaid parimad!

Viking Motorsil on kehtivad lepingud kõigi Eesti suuremate kindlustusettevõtetega. Meie teenindusmeeskonna hoole alla usaldatud sõiduk on kindlates kätes.

Hooldustööd ja -teenused alates 04.09.2017
Lukksepa tööd 54,00 €/h
Diagnostika- ja elektritööd 58,00 €/h
Sildade reguleerimine stendil 69,00 €
Rehvi täisvahetus 1 tk kuni 17“ 13,50 €
Rehvi täisvahetus 1 tk 18“ edasi 18,00 €
Rehvi täisvahetus 1 tk runflat 22,50 €
Rehvide hoiustamine 4 tk 6 kuud  39,00 €
Tulekustuti kontroll / taatlemine 8,00 €
Parkimine pärast remonttööde lõppu 10,00 €/öö
Automaatpesu (eelleotus, velgede pesu, kõrgsurvepesu, Sensofil-pesu, loputus, kuivatus) 13,00 €