Hooldus ja remont

Meie südameasi on, et Viking Motorsi teenindustes teostatud remondi- ja hooldustööd tagaks teile kindlustunde ja rahulolu.

Viking Motors omab ametliku teenindusõigust kuuele automargile: Kia, Peugeot, Opel, Cadillac ja Saab. Tänu oma pikale ajaloole ja kogemustepagasile töötavad meil vaid parima väljaõppe saanud mehhaanikud ning kõik esindused on kaasaegsed ning kõikide markide nõuetele vastavad. Viking Motorsil on kehtivad lepingud kõigi Eesti suuremate kindlustusettevõtetega. Lisaks uute mudelite hooldusele on meil soodsad programmid ja varuosapakkumised ka 5 aastat ja vanematele sõidukitele.

Meie teenindusmeeskonna hoole alla usaldatud sõiduk on kindlates kätes.

Viking Motorsi Tammsaare tee esinduses teostavad Opeli hooldustöid kõige pikaajalisema kogemusega kõrgelt kvalifitseeritud mehhaanikud. Kasutusel on Opeli originaalvaruosad, ning kõik tööd saavad tehtud mõistliku aja ja hinnaga. 2016 aasta Baltikumi parim Opeli teenindus ootab teid Tammsaare tee 51.

Eesti suurimas, kahe esindusega, Kia teeninduses saavad tehtud kõik 7 aastat tehasegarantiid pakkuva KIA remondi- ja teenindustööd. Viking Motorsi Tammsaare Kia esindus kannab ühe Euroopa parima KIA esinduse tiitlit (KIA Platinum Prestige), mis teeniti juba teist aastat järjest auga välja kõrge kliendirahulolu ning väga kõrge standarditele vastavusega. Eelmisest aastast on Viking Motors Tammsaare Kia esindus Euroopa 10 parima hulgas. Ülemiste esinduses töötab üks maailma parimate KIA tehnikute (Kia Skill World Cup) hulka kuuluv mehaanik.

Vähesena omab Viking Motors Tammsaare esindus ametliku ja pika kogemust juba ikooni staatusesse jõudnud Saabi ja Ameerika lipulaevade Cadillac, Corvette ja Hummer remondi- ning hooldustöödele, millega alustati juba 1996 aastal.

Alates 1. jaanuarist 2018 on Viking Motors Peugeot esinduse uksed avatud praegustele ja tulevastele Peugeot omanikele. 25-aastane kogemus tagab usaldusväärsuse, tänu millele on Viking Motorsil sellest aastast Peugeot edasimüügi ja järelteeninduse volitatud esinduse õigused.

Broneeri teeninduse aeg