Tule tööle Viking Motorsisse!

Viking Motors on tegelenud autode müügiga juba 1993. aastast. Oleme uhked, et tänaseks on Viking Motors margiesinduseks viiele brändile. Tegeleme Kia ja Peugeot müügi ja teenindusega ning Opeli, Cadillaci ja Corvette teenindusega. Viking Motors on osa TKM grupist, tänu millele on meil usaldusväärne ning tugev seljatagune.

Vaata vabasid ametikohtasid!

Meie ettevõttes töötavad pikaaegse kogemuse ja professionaalse koolituspagasiga Eesti parimad autospetsialistid. Soovime jõuda iga kliendini, iga tema soovi ja mureni, et teda paremini mõista ja teenindada. Tahame olla oma valdkonna parimad, mistõttu hindame pidevat arengut ning huvi õppimise vastu. Ettevõtte suurimaks tugevuseks on meie enda töötajad ning nende pikk tööstaaž Viking Motorsis. Meie meeskond soovib lahendada probleeme ning pakkuda kõrgtasemelist kvaliteeti, et hiljem saaks oma töö üle uhkust tunda. Peame oluliseks avatud diskussiooni, kus töötajate ideid ja ettepanekuid kuulatakse ning väärtustame uusi lahendusi. Oleme loonud ühtse ja kokkuhoidva keskkonna, kus iga töötaja on kaasatud ja väärtustatud.

Miks on Viking Motorsis hea töötada?

Kaasaegne töökeskkondPakume sulle kaasaegseid töötingimusi, kvaliteetseid töövahendeid ning enesearengu võimalusi.
Vääriline töötasuLisaks väärilisele palgale, pakume motiveerivaid lisaväärtusi, muuhulgas koolitusi ja sporditoetust.
Ühtehoidev kollektiivOleme kindlad, et üheskoos veedetud aeg paneb aluse tugevamale ja ühtsemale meeskonnale.

Viking Motorsis on sul võimalus kasvada ja arendada oma oskusi koos kogenud kolleegidega ning panustada üheskoos ettevõtte edusse.

Tule Viking Motorsisse tööle:

Viking Motors Tammsaare:

Viking Motors Ülemiste:

Viking Motors Keretööd:

Hetkel käimasolevaid kandideerimisi ei ole.

Kandideerimiseks vajuta töökuulutusele, et avada CV keskkond. Kandideerimisel nõustud Viking Motors AS andmekaitsetingimustega. Tutvu tingimustega siin.