Mine tagasi lehele Uudised

Ära muretse, oled ootamatusteks valmis

Juba mitu aastat on olnud Kia omanikel muretum sõita. Hea on teada, et keegi on valmis 24/7 tulema ja lahendama teel tekkinud probleemi. Abi hulka kuulub muuhulgas rattavahetus, käivitusabi, lisakütuse toomine, nõustamine liiklusõnnetuse korral, vajadusel tasuta pukseerimine lähimasse teeninduspunkti ja ka reisijate soovitud sihtkohta viimine (riigi piires).

Meilt ostetud uutele Kia sõidukitele on autoabiteenus kolmeks aastaks tasuta. Varasemalt ostetud sõidukitele on võimalik 12-kuulist autoabiteenust juurde osta ja hiljem seda vastavalt soovile aasta kaupa pikendada. Aastase autoabiteenuse paketi maksumus on 24 eurot.

Number +372 675 0522 toimib ööpäevaringselt ja on mõeldud üle Euroopa esmase abi osutamiseks ootamatute tehniliste rikete, teelt väljasõitude, avariide vms juhtumite korral. 

Kliendi juurde jõudmise aeg Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Rakveres ja Paides on maksimaalselt 30 minutit alates kliendi telefonikõnest autoabi numbrile.  Ülejäänud kohtadesse jõudmisel lisandub sõiduaeg. Saaremaal ja Hiiumaal toimunud õnnetuse korral konsulteeritakse klienti telefoni teel ning probleemi lahendab kohalik koostööpartner. 

Kia 24h autoabi – sinu jaoks alati olemas!

24/7 AUTOABI

autoabi-kia