Mine tagasi lehele Uudised

Eesti parim Peugeot esindus

Viking Motors pälvis iga-aastasel Baltikumi Peugeot esindajate konverentsil parima müügiesinduse ja parima järelteeninduse tiitlid.

Viking Motors on turul Peugeot esindusena tegutsenud alates 2018. aastast. Lühikese ajaga oleme rajanud Eesti parima Peugeot müügisalongi ja teeninduse. Igal aastal toimuval Peugeot Lions Convention’il – mis tänavu pandeemia tõttu füüsiliselt toimuda ei saanud – pärjatakse edukamaid Peugeot autoesindusi üle terve Baltikumi. Viking Motors pälvis tunnustuse Eestis välja antud mõlemas kategoorias – 2020. aasta parim Peugeot ametlik edasimüüja ning 2020. aasta parim Peugeot ametlik järelteenindus.

Viking Motorsi tegevjuht Raimo Koppel kommenteeris: „Kõigest 3 aastaga on Viking Motors jõudnud nullist parimaks Peugeot esinduseks Eestis. See ei ole olnud kerge tee, aga üsna keeruliseks kujunenud 2020. aastat arvestades, suutsime avada Eesti moodsaima Peugeot esinduse ning tõsta uute Peugeot sõidukite müüki 9%. 2021. aasta on alanud veelgi paremini – esimese nelja kuuga oleme kasvatanud uute autode müüki võrrelduna aasta varasema perioodiga rohkem kui kaks korda. Tänan oma kolleege ja Peugeot maaletoojat sujuva ning tulemusliku koostöö eest. On üheselt mõistetav, et tunnustuse ja tiitlid oleme välja teeninud sihikindluse ja töökusega.“

„Peugeot sõidukite mudelivalik on lai äärmiselt ja atraktiivne,“ sõnas Viking Motorsi Peugeot müügijuht Jarmo Loddi. „Meil on võimalik kliendile pakkuda lahendusi alates pistikhübriididest kuni täiselektriautode ja innovaatilise neo-performance 508PSE’ni välja. Eesti autoostjate seas on kõige populaarsem sõidukite segment väikesed ja keskmised linnamaasturid. Nii on ka meie klientide puhul – menukaimad Peugeot mudelid on kompaktsed crossover’id 2008 ja 5008.“ Loddi lisas, et tänu e-poodide tähtsuse ja mahu kasvule on logistika valdkonnas hüppeliselt tõusnud vajadus ka tarbesõidukite järele. „Peugeot tarbesõidukite müük on kasvanud 2021. aasta esimeses kvartalis 30%.“

Viking Motors on müünud ja teenindanud erinevaid automarke juba aastast 1993. Peugeot müügiesindus ja järelteenindus asuvad aadressil Tammsaare tee 51, Tallinn.

Soovid samuti olla Eesti parima Peugeot esinduse klient?

Broneeri teeninduse aeg