Mine tagasi lehele Uudised

Kia teeb esimese kupee-krossoveri, nimeks XCeed

Kia Ceedi perekonda sünnib 26. juunil tuttuus beebi: kupeeliku väljanägemisega krossover XCeed. Tootja avaldas 5. juunil autost esimese pildi. Lubatakse sõidukit, mis on sportlikum kui tavaline linnamaastur ja näeb päris kindlasti äge välja.

Mäletate meie proovisõitu Kia ProCeed GT-ga? Toona võrdlesime auto tagaosa Porsche Panamera omaga. Nüüd on Ceedi perekonda lisandumas tuttuus kupee-krossover, mis tervikuna meenutab vägagi kuulsa saksa sportautotootja äsjast uustulnukat, Cayenne Coupé noobelmaasturit. Viimane on XCeed – uustulnukast vaid üksjagu suurem.

Üks on kindel: värske mudelivalikuga on Kia võtnud vääramatu kiiremini, kõrgemale ja kaugemale suuna. See paistab välja nii auhinnalaualt (Stinger on tänavune Eesti aasta auto näiteks!) kui ka müüginumbritest. Kial on asjad nii hästi, et tehased huugavad lisavõimsusel ja ikka ei ole nii palju autosid ette anda kui ostjad tahaks.

Nüüd siis XCeed krossover, mis pakub mõnusat alternatiivi harjumuspärastele kandilistele maasturitaolistele autodele. Sellest saime täna näha esimest pilti. Autot tervikuna esitletakse jaanipäeva paiku ning proovisõite saab tegema hakata sügisest.

Loe edasi Accelerist.com-ist

Kia Ceedi perekonda sünnib 26. juunil tuttuus beebi: kupeeliku väljanägemisega krossover XCeed. Tootja avaldas 5. juunil autost esimese pildi. Lubatakse sõidukit, mis on sportlikum kui tavaline linnamaastur ja näeb päris kindlasti äge välja. Mäletate meie proovisõitu Kia ProCeed GT-ga? Toona võrdlesime auto tagaosa Porsche Panamera omaga. Nüüd on Ceedi perekonda lisandumas tuttuus kupee-krossover, mis tervikuna meenutab vägagi kuulsa saksa sportautotootja äsjast uustulnukat, Cayenne Coupé noobelmaasturit. Viimane on XCeed – uustulnukast vaid üksjagu suurem. Üks on kindel: värske mudelivalikuga on Kia võtnud vääramatu kiiremini, kõrgemale ja kaugemale suuna. See paistab välja nii auhinnalaualt (Stinger on tänavune Eesti aasta auto näiteks!) kui ka müüginumbritest. Kial on asjad nii hästi, et tehased huugavad lisavõimsusel ja ikka ei ole nii palju autosid ette anda kui ostjad tahaks. Nüüd siis XCeed krossover, mis pakub mõnusat alternatiivi harjumuspärastele kandilistele maasturitaolistele autodele. Sellest saime täna näha esimest pilti. Autot tervikuna esitletakse jaanipäeva paiku ning proovisõite saab tegema hakata sügisest.