Mine tagasi lehele Uudised

Mis see on!? Opel pani kokku Vivaro ja Zafira. Tulemuseks Zafira Life – “mahtur”

Opel esitleb jaanuari II pooles Brüsseli autonäitusel sõidukit nimega Zafira Life. See on kuni 9-kohaline väikebuss, mis näeb välja nagu Opel Vivaro või pigem Peugeot Traveller. Zafiralt on võetud nimi. Hea uudis on, et aastal 2021 peaks tulema sõidukist täiselektriline versioon.

PSA ja Opeli abielu omandab üha ootamatumaid mõõtmeid. Oleme juba tutvunud kahe kooselu ametlikuks tunnistamise – eelse mudeliga: linnamaasturitega Crossland X ja Grandland X.

Suuremat vaimustust ei ole need vähemalt Eestis tekitanud, sest Peugeot’l on valikus märksa äkilisema välimusega sõsarmudelid.

Nüüd siis saabub lühiühendus: selle vahel, mida silmad näevad ja käsi katsub, valitseb dissonants. Opel Zafira on olnud omas segmendis üks nooblemaid ja sõidetavamaid mitmeotstarbelisi mahtuniversaale, mille viimase põlvkonna kujustus on erakordselt ajatu ning mõjub värskena tõenäoliselt ka kümne aasta pärast. Ja see on sõiduauto!

Opel Vivaro väikebuss aga on kaubikuversioonis praktiline ning istmetega variandis mõõtmatult mugav pikkadel teekondadel. See on tarbesõiduk. Tõsi, see kuulub M1 Long klassifikatsiooni alla.

LOE EDASI ACCELERISTA.COM-ST