Mine tagasi lehele Uudised

Paneme rattad alla – Teeme Ära Maailmakoristus

15. septembril 2018 toimub ülemaailmne koristuspäev, millest võtab osa vähemalt 116 riiki. Maailmakoristus on eestimaalaste suurim juubelikingitus maailmale.

Igaühel on võimalus käed külge panna ja seda teeb ka Viking Motors. Nagu ikka, paneme rattad alla, et kuu jooksul jõuaks rohkem!

Tule ka sina koos pere ja sõpradega! Lisaks Talgupäevale toimub 15. septembril Teeme Ära Maailmakoristuspäev, mil koristame prügi Eestimaa loodusest. Eestlaste üleskutsel koristavad oma riike üheskoos meiega vähemalt 116 riiki.

Teeme Ära! Maailmakoristus on Eestist alguse saanud kodanikualgatuslik massiliikumine, mis sündis 2008. aastal Eestis, kui 50 000 inimest tulid kokku ühise eesmärgiga puhastada terve riik prügist kõigest viie tunniga. Pärast seda on Teeme Ära “üks-riik-päevas” mudelit levitatud üle kogu maailma. Teeme Ära rahvusvahelise liikumisega on liitunud 116 riiki ja koristanud rohkem kui 20 miljonit inimest.

Kogu Tallinna Kaubamaja Grupp on samuti võtnud oma südameasjaks levitada sellest sündmusest infot võimalikult paljude inimesteni ja kutsub ka kõiki grupi töötajaid ja nende pereliikmeid üles koristamistalgutel osalema.

LÖÖ KAASA