Mine tagasi lehele Uudised

Raadio Sky Plus kinkis täna ühele koolilõpetajale auto

Raadio Sky Plus kampaaniaauto “Kiituskirja asemel KIA” võitis Saaremaa neiu Sandra Väli.  

Raadio Sky Plus ja Viking Motorsi koostöös ellu kutsutud kampaania leidis täna lõpplahenduse, kui Kuressaare Gümnaasiumi lõpetanud Sandra Väli võitis endale päriseks uhiuue sõiduauto Kia Rio.

Finalistid kogunesid täna Viking Motorsi salongi Tammsaare tee 51, kus toimus lõpuloos. Iga finalist sai endale valida autovõtme ning seejärel asuti kontrollima, kelle võti auto käivitab. “Eks põnevus oli väga suur”, ütles loosimist läbi viinud Alari Kivisaar. “Tahaks ise ka kunagi seda tunnet tunda, et ei tea, kas võti käivitab või mitte ja kui hästi läheb, siis võiks autoga kohe minema sõita.”

Automängu pääsemise peamiseks eelduseks oli eesti keele riigieksami sooritamine vähemalt riigi keskmisele tulemusele. Tänaseks on selge, et keskmiseks hindeks kujunes 62,9. Juba varem oli välja loositud 20 mängu finalisti, kellest lõpuloosi kvalifitseerus 15. Nemad suutsid eksami teha vähemalt keskmisele tulemusele.

Eesti keele eksamit sooritas tänavu 6549 eksaminanti. Neist ligi pooled panid ennast kirja ka raadio autokampaaniasse.

Jaama programmidirektori kt Vaido Panneli sõnul loodavad raadiotegijad, et autokampaania andis ehk paljudele motivatsiooni hea eksam kirjutada ja peale keskkooli lõppu iseseisvalt ringi liikuda. “Igal juhul on nüüd aeg ühte kuulajatest autoga premeerida,” lisas ta.

Raadio Sky Plus loosib koostöös erinevate autofirmadega auto välja juba üheteistkümnendat korda. Juba teist aastat järjest oli kampaania suunatud kitsamale osalejaskonnale. 2016 aastal loosisid Sky Plus ja Viking Motors välja Kia ceed’I, mille võitis endale Tallinnast pärit abiturient Geili Enok.

 

Raadio Sky Plus