Mine tagasi lehele Uudised

Üks autode suurimatest moelavadest – Paris Motor Show

Selle aasta Pariisi autonäitus on seljataga. Autofännidel on alati suur ootus, et millised näevad uudismudelid, mida ainult piltidel nähtud, reaalses elus välja näevad. Ka Viking Motorsi esindatavad brändid suutsid suurelt üllatada.

Märksõna “shooting brake” – sportlik ja lauge tagaosaga universaal.

Kia tekitas elevust oma uue põlvkonna Ceedi julge ja ootamatu disainiga. Kolmeukseline PROCEED on nüüd stiilne ja sportlik universaal e sportlikult praktiline ja pilkupüüdev.

Särtsu lisas siiani hübriidi tiitlit kandnud Kia Niro täiselektriline versioon. Viimase läbisõiduulatust on venitatud keskmisest kaugemale – 450 kilomeetrini.

Mõlemaid Kia uudismudeleid on Eestis oodata järgmise aasta alguses.

Peugeot aga näitas oma uue ja ulmelise 508 universaalkerega SW-d millel on samuti võetud eeskujuks „shooting brake“ iseloom, milles on ühendatud tippklassi mugavus, universaali ruumikus ning kupee sportlikkus koos tõelise kõrgklassi kvaliteedi ja tehnoloogiliste lahendustega.

Ülatusmomendi tõi sisse Peugeot e-LEGEND CONCEPT. 100% isejuhtiv elektriauto, mis näitab ettevõtte nägemust täielikult elektrilisest, juhi soovidega kohaldatavast ja võrku ühendatud isejuhtivast sõidukist.