Mine tagasi lehele Uudised

Viking Motors alustab tegevust ametliku Peugeot müüjana Tallinnas

Peugeot maaletooja Baltikumis KW Bruun Baltic ja Tallinna Kaubamaja Gruppi kuuluv Viking Motors on sõlminud uute Peugeot sõidukite müügi ja volitatud remonditöökoja lepingud, mille eesmärgiks on tugevdada Peugeot positsiooni Eesti turul ja tagada veelgi kvaliteetsem klienditeenindus. Antud eesmärgi tagamiseks on Viking Motors rajamas täiesti uut ja ainult Peugeot brändile pühendatud autokeskust, mis valmib 2019 aasta alguses Haabersti linnaosas aadressil Rannamõisa tee 1A. Uus autokeskus valmib kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid ja Peugeot kõrgeid standardeid järgides, kus lisaks modernsele autosalongile ning remonditöökojale saab olema avar kasutatud autode salong ning kere-ja värvitööde töökoda, tagades seega kõikide oluliste teenuste kättesaadavuse ühest kohast.

Kuni uue planeeritava Peugeot keskuse valmimiseni 2019 aastal, tegeleb Viking Motors Peugeot müügi ja hooldusega alates 1.jaanuarist 2018 Tallinnas aadressil A.H.Tammsaare tee 53, kus varasemalt on Peugeot müügiga tegelenud Metro Auto. Metro Auto ametlik Peugeot esindusõigus lõpeb 31.12.2017.

Peugeot Baltic tegevjuhi Rasmus Tali kommentaar:

Meie jaoks on alati oluline tagada Peugeot klientide rahulolu ja kõrge klienditeenindus, seega näeme koostöös Viking Motorsiga selle eesmärgi tagamisel suurt potentsiaali. Omades head kogemust Viking Motorsi Läti sõsaresindusega võime olla kindlad selle meeskonna kvaliteetses töös ja Peugeot margile pühendumises parimal võimalikul tasemel. Loomulikult teeb igale autotootjale ja maaletoojale heameelt täiesti uue margiesinduse avamine, mis on otsene tõestus Peugeot heast tuleviku potentsiaalist, seda enam, et praegune aeg on Peugeot jaoks väga soodne tänu viimasel ajal turule toodud ja koheselt edukaks saanud mudelitele (3008, 5008 ja 308), kuid samuti lähitulevikus ilmavalgust nägevate oluliste uudismudelite osas. Kuna Peugeot mudelvalik on väga lai, ulatudes kompaktsetest väikeautodest ja erinevates suurustes linnamaasturitest kuni erinevate funktsioonidega tarbesõidukiteni, ongi oluline 100% margile pühendumine ametliku edasimüüja poolt, mis on pikaajalise ja eduka koostöö aluseks.

Viking Motors AS juhatuse liikme Jüri Kuusk kommentaar:

Tallinna Kaubamaja Grupi kui börsiettevõtte jaoks on strateegiliselt oluline enda ärisuundi pidevalt laiendada. Grupi autokaubanduse segment on viimastel aastatel jõudsalt arenenud ja kasvanud käibe osas edukuselt teiseks.

Kuna TKM Auto tütarettevõte Forum Auto SIA Riias juba tegeleb Peugeot sõidukite müügi- ja järelteenindusega, siis tundus loogilise jätkuna alustada just Peugeot edasimüüjana ka Tallinnas, et kujundada oma partnerite valikul ja äritegevustes sarnast mustrit.

Kuna 2019 aastani, millal on kavas avada Viking Motors Rocca Peugeot “monobränd” autokeskus on veel piisavalt aega, siis avanes meil võimalus alustada varem ajutisel pinnal, et tagada sujuv koostöö maaletoojaga ning ettevalmistada Peugeot kõrgele teenindusstandardile vastav töökeskkond ja protseduurid.

Viking Motors avab Tammsaare tee 53 Peugeot esinduse uksed klientidele 2 jaanuaril 2018.

Lisainfo:

Rasmus Tali Jüri Kuusk
KW Bruun Baltic OÜ tegevjuht Viking Motors AS juhatuse liige
e-mail: rasmus.tali@peugeot.ee e-mail: jyri.kuusk@vikingmotors.ee