Viking Motors annab hoogu

Viking Motors on alati kõrgelt hinnanud kirge, pühendumust ning soovi saavutada tipptulemusi, olgu selleks siis mõni spordiala või igapäevased väljakutsed. Seetõttu on meie jaoks oluline toetada inimesi, kes jagavad samasugust visiooni. Läbi toetuse, soovime anda andekatele sportlastele võimaluse saavutada suuri unistusi ning täita püstitatud eesmärke.

Viking Motors on uhke, et saab aidata ambitsioonikaid sportlasi nende erakordsel teekonnal tippu.

Siin saad tutvuda meie koostööprojektidega aastal 2024:

US Tenniseakadeemia

US Tenniseakadeemia on Eesti juhtiv tennisekool, kus on 24 kogenud tennisetreenerit, kes juhendavad ligi 550 noormängijat. US Tenniseakadeemia tegutseb Viimsis, Nõmmel ja Forus spordikeskuses Tondil, kus on ka Viking Motors Kia nimelised tenniseväljakud. Omalt poolt on Viking Motors andnud US Tenniseakadeemia kasutusse kaks Kia Proceedi, et koos saaks astuda sammu edasi suurepäraste mängukogemuste ja unistuste täitumise suunas

US Tenniseakadeemia

Swedbank Tallinna Maraton

Swedbank Tallinna Maraton on Eesti populaarseim rahvaspordisündmus, mis tähistab see aasta juubelit ning leiab aset juba 6.-8. septembril. Swedbank Tallinna Maratoni ametlik autopartner on Viking Motors. Ja et ükski suvine sündmus vahele ei jääks, sõidab maratoni meeskond terve suve uute Kia Sportage’tega.

Swedbank Tallinna Maraton

Jander Heil

Jander Heil on olnud mitmekordne Eesti meister kuulitõukes. Hetkel treenib Jander Norras ning on seadnud endale eesmärgiks esindada edukalt Eesti koondist suvel toimuvatel Pariisi olümpiamängudel. Viking Motors on Janderile andnud kasutamiseks Kia Sportage, aidates seeläbi kaasa tema eesmärkide saavutamisele.

Rasmus Metsamaa

2022. aastal krooniti Rasmus Metsamaa discgolfis Eesti Meistriks, samuti kuulus ta Eesti koondisesse, kes samal aastal sai tiimide maailmameistri tiitli. Lisaks võistlemisele Eestis ja Euroopas, treenib Rasmus enda klubi Disc Golf Factory harrastajaid. Viking Motors on andnud Rasmusele sõitmiseks Peugeot 2008, et pakkuda väärtuslikku tuge tema spordisaavutustele.

Rasmus Metsamaa

Gert Gordejev

Gert Gordejev on põnevust ja adrenaliini pakkuv sportlane, kes sõidab maailmameistrite tasemel külgvankriga motokrossi. Koos oma sõidupartner Sten Niitsooga on nad otsustanud tuua Eestisse külgvankriga motokrossi maailmameistrivõistluste medal. Viking Motorsil on hea meel olla osa sellest põnevast teekonnast, aidates kaasa nende ambitsioonikale eesmärgile.

Gert Gordejev

Jalgpalliklubi FC Nõmme United

Nõmme United on Mart Poomi poolt asutatud jalgpallikool, mis tegutseb Tallinnas, Männiku jalgpallikeskuses. Tänavusel hooajal mängib klubi esindusmeeskond Premium Liigas. Viking Motors on andnud klubi peatreenerile kasutamiseks Kia Sportage, et sõidutada meeskond jalgpalliplatsil võitude poole.

Nõmme United

Mannergute Mõõduvõtt

Viking Motorsi kollektiiv osaleb aktiivselt Mannergute Mõõduvõtu 8-tunnises kestvusõidus, kus lisaks sõiduoskuste arendamisele ja meeskonnavaimu tugevdamisele, saavad meie meeskonnaliikmed võimaluse õppida autode kohandamist ekstreemsetesse tingimustesse. See põnev võistlus on meeskonna jaoks mitte ainult sportlik väljakutse, vaid ka võimalus näidata enda pühendumust ning tehnilisi oskusi.

Lisaks on Viking Motorsil hea meel toetada järgnevate organisatsioonide tegemisi:

Redmoto on Eesti suurim motoklubi, kuhu on koondunud kirglike sõitjate kogukond kõigis motospordialades.

MTÜ Orissaare Sport on Saaremaal asuv lastele mitmekülgseid sportlikke võimalusi pakkuv spordikool.

Tallinna Jahtklubi Purjetamiskool on Eesti üks väärikamaid jahtklubisid, mille süda asub Tallinna moodsaimas jahisadamas Haven Kakumäe.

Oru Raadiomudelite klubis avaneb muuhulgas võimalus ennast proovile panna Viking Motorsi nimelisel rajal.