| Type: | passenger car |
| Body type: | luukpära |
| Primary reg.: | 08/2020 |
| Colour: | must met. (Black Pearl) |
| Odometer reading: | 97 000 kmhooldusraamat |
| Condition: | technical inspection performed |
| Price: | 20 800 EURKM 0% |
| Manufacturer designation: | U5YPK816HLL898555 |
| Reg. number: | 233GWJ |
| Number of doors: | 5 |
| Seats : | 5 |
| Engine: | 1.6 (130 kW) |
| Curb weight: | 1790 kg |
| Gross weight: | 2200 kg |
| Load capacity: | 410 kg |
| Wheelbase: | 2670 mm |
| Wheel formula: | 4x4 |
| Gearbox: | automatic |
| Top speed: | 201 km/h |
| Fuel: | gasoline |
| Length x Width x Height: | 4485 x 1855 x 1635 (mm) |
| Other: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2026 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 08.2027 või 150.000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Sõiduk KIA SPORTAGE (233GWJ) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Hind sisaldab registreerimistasu! |
| Body type | luukpära |
| Year | 08/2020 |
| Mileage | 97000km |
| Engine | 1.6 (130 kW) |
| Gearbox | automaat |
| Manufacturer designation | U5YPK816HLL898555 |
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 08/2020 |
| Värvus: | must met. (Black Pearl) |
| Odomeetri näit: | 97 000 kmhooldusraamat |
| Seisukord: | teostatud tehniline kontroll |
| Hind: | 20 800 EURKM 0% |
| Tehasetähis: | U5YPK816HLL898555 |
| Reg. number: | 233GWJ |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.6 (130 kW) |
| Tühimass: | 1790 kg |
| Täismass: | 2200 kg |
| Kandevõime: | 410 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 201 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4485 x 1855 x 1635 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2026 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 08.2027 või 150.000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Sõiduk KIA SPORTAGE (233GWJ) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Hind sisaldab registreerimistasu! |
Viking Motors AS/ Kia Peetri
Veesaare tee 5, Peetri, Tallinn 11415