| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 08/2020 |
| Värvus: | must met. (Black Pearl) |
| Odomeetri näit: | 97 000 kmhooldusraamat |
| Seisukord: | teostatud tehniline kontroll |
| Hind: | 20 800 EURKM 0% |
| Tehasetähis: | U5YPK816HLL898555 |
| Reg. number: | 233GWJ |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.6 (130 kW) |
| Tühimass: | 1790 kg |
| Täismass: | 2200 kg |
| Kandevõime: | 410 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 201 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4485 x 1855 x 1635 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2026 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 08.2027 või 150.000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Sõiduk KIA SPORTAGE (233GWJ) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Hind sisaldab registreerimistasu! |
| Keretüüp | luukpära |
| Aasta | 08/2020 |
| Läbisõit | 97000km |
| Mootor | 1.6 (130 kW) |
| Käigukast | automaat |
| Tehasetähis | U5YPK816HLL898555 |
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 08/2020 |
| Värvus: | must met. (Black Pearl) |
| Odomeetri näit: | 97 000 kmhooldusraamat |
| Seisukord: | teostatud tehniline kontroll |
| Hind: | 20 800 EURKM 0% |
| Tehasetähis: | U5YPK816HLL898555 |
| Reg. number: | 233GWJ |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.6 (130 kW) |
| Tühimass: | 1790 kg |
| Täismass: | 2200 kg |
| Kandevõime: | 410 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 201 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4485 x 1855 x 1635 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2026 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 08.2027 või 150.000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Sõiduk KIA SPORTAGE (233GWJ) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Hind sisaldab registreerimistasu! |
Viking Motors AS/ Kia Peetri
Veesaare tee 5, Peetri, Tallinn 11415