| Type: | passenger car |
| Body type: | luukpära |
| Primary reg.: | 01/2026 |
| Colour: | hall met. (Lunar Silver) |
| Odometer reading: | 6000 kmhooldusraamat |
| Price: | 32 500 EURsisaldab KM 24% |
| Manufacturer designation: | U5YH7F186TL239466 |
| Reg. number: | 305KIA |
| Number of doors: | 5 |
| Seats : | 5 |
| Engine: | 1.6 (132 kW) |
| Curb weight: | 1496 kg |
| Gross weight: | 1890 kg |
| Load capacity: | 394 kg |
| Wheelbase: | 2650 mm |
| Wheel formula: | 4x2 |
| Gearbox: | automatic |
| Top speed: | 210 km/h |
| Fuel: | gasoline |
| Length x Width x Height: | 4395 x 1826 x 1483 (mm) |
| Other: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 01.2030 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 01.2033 või 150.000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Sõiduk KIA XCEED (305KIA) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Tegemist on Viking Motors AS demoautoga. |
| Body type | luukpära |
| Year | 01/2026 |
| Mileage | 6000km |
| Engine | 1.6 (132 kW) |
| Gearbox | automaat |
| Manufacturer designation | U5YH7F186TL239466 |
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 01/2026 |
| Värvus: | hall met. (Lunar Silver) |
| Odomeetri näit: | 6000 kmhooldusraamat |
| Hind: | 32 500 EURsisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | U5YH7F186TL239466 |
| Reg. number: | 305KIA |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.6 (132 kW) |
| Tühimass: | 1496 kg |
| Täismass: | 1890 kg |
| Kandevõime: | 394 kg |
| Teljevahe: | 2650 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4395 x 1826 x 1483 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 01.2030 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 01.2033 või 150.000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Sõiduk KIA XCEED (305KIA) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Tegemist on Viking Motors AS demoautoga. |
Viking Motors AS/ Kia Peetri
Veesaare tee 5, Peetri, Tallinn 11415