| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 04/2026 |
| Värvus: | valge met. (Deluxe White) |
| Odomeetri näit: | 2500 kmhooldusraamat |
| Hind: | 37 900 EURsisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | U5YPX81BXTL454870 |
| Reg. number: | 302KIA |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.6 (110 kW) |
| Tühimass: | 1677 kg |
| Täismass: | 2170 kg |
| Kandevõime: | 493 kg |
| Teljevahe: | 2680 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 193 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4540 x 1865 x 1645 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2030 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 04.2033 või 150.000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Sõiduk KIA SPORTAGE (302KIA) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Hind sisaldab registreerimistasu! |
| Keretüüp | luukpära |
| Aasta | 04/2026 |
| Läbisõit | 2500km |
| Mootor | 1.6 (110 kW) |
| Käigukast | automaat |
| Tehasetähis | U5YPX81BXTL454870 |
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 04/2026 |
| Värvus: | valge met. (Deluxe White) |
| Odomeetri näit: | 2500 kmhooldusraamat |
| Hind: | 37 900 EURsisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | U5YPX81BXTL454870 |
| Reg. number: | 302KIA |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.6 (110 kW) |
| Tühimass: | 1677 kg |
| Täismass: | 2170 kg |
| Kandevõime: | 493 kg |
| Teljevahe: | 2680 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 193 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4540 x 1865 x 1645 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2030 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 04.2033 või 150.000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Sõiduk KIA SPORTAGE (302KIA) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Hind sisaldab registreerimistasu! |
Viking Motors AS/ Kia Peetri
Veesaare tee 5, Peetri, Tallinn 11415