Mine tagasi lehele Uudised

Eesti suurim elektriautode laadimisala

1. juulil avati Viru Keskus 4. korruse parklas Viru VooluRing ehk Eesti suurim elektriautode laadimisala, kus Viking Motors oli kohal uue Kia e-Niroga! 🎉

Enefit Volt, Eleport ja ELMO Rendi poolt on laadimisvõimalus loodud korraga 16 autole. Lisaks suurele laadimisalale on Viru VooluRing avatud 24 tundi ööpäevas!

Võib öelda, et juba mitu aastat on maailmas elektriautode võidujooks ja keskmine uue elektriauto läbisõit ühe laadimisega on 350–450 km. 

Ka laadimiskohtade leidmisega on järjest vähem muret – Viru Keskuse 4. korruse parklas Viru VooluRing ehk Eesti suurim elektriautode laadimisala, kus Viking Motors oli kohal uue Kia eNiroga! Enefit Volt, Eleport ja ELMO Rent on loonud laadimisvõimaluse korraga 16 autole. Lisaks suurele laadimisalale on Viru VooluRing avatud 24 tundi ööpäevas!

Viking Motorsi vooluring on samuti pidevalt suurenemas.

Kia eNiro on kohal ja täiselektriline linnamaastur sõidab ühe laadimisega lubatud 450 km ja aku laadimine kuni 80% ulatuses võtab kiirlaadijaga vaid 42 minutit!

Naudi vaikset ja keskkonnasäästlikku sõitu.

Kia eNiro

Peugeot 208 ja 2008 e-mudelid on kohe-kohe saabumas. Uutel särtsakatel PEUGEOT e-208 ja e-2008 mudelitel on tänu oma 100% elektrilisele mootorile pakkuda rikkalikult positiivseid sõiduelamusi ja autoga sõitmine omandab täiesti uue tähenduse.

Peugeot e-mudelid

Opel Mokka linnamaasturi teine põlvkond tuleb täiselektriline ja seda saab proovida juba järgmise aasta alguses. Sõiduulatus saab olema 322 kilomeetrit ja akumaht on 50 kWh. Jõuallika võimsus on 136 hj ning selle rakendus on tõsiselt jõulisem kui sisepõlemismootoril.

Opel eMokkast

1. juunist hakkas kehtima nõue, kus uusarenduste ja ka renoveeritavate hoonete parkimiskohad peavad olema elektriautode laadimisvalmidusega. Nüüd pole muud kui loodussäästlikult ja soodsalt sõitma.

Kodus laadides on elektriautoga sõites 100 km hind umbes 2 eurot.