Mine tagasi lehele Uudised

Tähenduslik aeg Viking Motors äritegevuses

Juba mõnda aega on meie kliendid kindlasti tähele pannud mõningaid toimuvaid muudatusi. Vaatamata eriolukorrale on peagi need arendustööd valmis saamas ning saame pakkuda endisest veelgi paremat ja kiiremat teenindust. Võib öelda, et see kevad on Viking Motorsi ajaloos tähenduslik verstapost. 

Muutunud on Tammsaare tee maja

Kõige suurema uuendusena avame meie peamajja uut Peugeot esindust. Peugeot brändiga on meil oma klientidele kindlasti pakkuda rohkem võimalusi ja värskeid ideid, et klientide elu mugavamaks muuta.
Oma praegusi ja tulevasi Opeli kliente ootame endiselt hooldus- ja teenindustöid tegema ning loomulikult ka uusi autosid valima. Jätkame Opeli esindamist Eestis ilma järeleandmisi tegemata.
Kia Tammsaare tee esinduse kaasajastasime eelmisel sügisel.

Viking Motors keretööd uues majas

Teise suure muudatusena, seoses kasvanud kereremondi töömahu ning nõuetest kvaliteedile, oleme kolinud Viking Motors kere- ja värvitööde osakonna Tammsaare tee 51 autokeskusest uuele, suuremale ja kaasaegsemale pinnale, Läike tee 32/2 .

Lühem teeninduse ooteaeg

Keretööde kolimise arvelt oleme saanud Tammsaare teel suurendada oma teeninduse pinda, tänu millele saame töid efektiivsemalt teostada ning pakkuda hooldus- ja teenindustöödele lühemaid ootejärjekordi. Kokku lisandus 10 uut töökohta sõidukite hooldamiseks.

Kontaktivaba hooldus
Tammsaare esindusse oleme paigaldanud VikingMotors24 kontaktivaba, mugava ja kiire iseteeninduse kapi. Tule autole järgi Sulle sobival ajal, VikingMotors24 iseteenindus on avatud 24h.

Kõik ühest kohast

Viking Motors autokeskuse klient ei pea muretsema kindlustuse, asendusauto ega professionaalse teeninduse pärast. Juba 26 aastat on Viking Motors tegelenud autode müügi ja teeninduse kvaliteedi pideva arendamise ja kaasajastamisega. Viimased sammud on selle tõestuseks.

Püsigem terved ja peatse kohtumiseni
Viking Motors meeskond